Hello There, Guest!
View New Posts   View Today's Posts
Teretana

ii 
  • 1 Vote(s) - 5 Average

09-19-2017, 03:04 PM #171
Fic
Alfa

RE: Teretana
Bodyweight cijele godine nije opcija jer ovisi o vremenu. Do prije 3 tjedna sam vježbao vani zgibove kao neke od vježbi u mom bodyweight programu, no sada nastavljam s utezima u svojoj sobi.
Neka osnovna misao vodilja je da utezi zbilja daju brže gainz nego bodyweight vježbe. Ja sam imao dosta gainz sa bodyweight vježbama, no to je zato što nisam pravilno znao vježbati s utezima niti sam imao kako se spada šipku i dosta utega. Sada imam trenutno 80 kg utega i to će mi biti dosta za neko vrijeme, nakon kojega ću kupiti ili napraviti još. Super mi je doma vježbati.

01-03-2018, 03:43 PM #172
Fic
Alfa

Malo da osvježim temu. Komični video od Buff Dudes-a.

01-08-2018, 10:04 PM #173
MalikT
Alfa

Pozdrav svima, uz najbolje želje u Novoj 2018!
dugo me nije bilo...bio sam na nekim putovanjima, pa neke viroze...pa Božić, pa Nova...derneci pijani...pa me kućni kompjuter izdao, tako da sam bio samo na mobitelu, a s moba nemam volje tipkati. Evo, prije koji dan nabavio novi komp...i evo me.

Inače ne brijem na novogodišnje odluke, ali ovaj put sam odlučio isprobati saune...kakva su vaša iskustva? Koliko dugo boraviti, koliki često (na tjednoj bazi) posjećivati itd.

01-11-2018, 11:41 PM #174
Ne dam se
Alfa

(01-03-2018, 03:43 PM)Fic Wrote:  Malo da osvježim temu. Komični video od Buff Dudes-a.

Hahaha, vidio sam to, dobri su dečki Smile

01-12-2018, 07:26 AM #175
Fic
Alfa

Yoga pants!

01-13-2018, 11:11 AM #176
Bruno
Niži Alfa

(01-08-2018, 10:04 PM)MalikT Wrote:  Pozdrav svima, uz najbolje želje u Novoj 2018!
dugo me nije bilo...bio sam na nekim putovanjima, pa neke viroze...pa Božić, pa Nova...derneci pijani...pa me kućni kompjuter izdao, tako da sam bio samo na mobitelu, a s moba nemam volje tipkati. Evo, prije koji dan nabavio novi komp...i evo me.

Inače ne brijem na novogodišnje odluke, ali ovaj put sam odlučio isprobati saune...kakva su vaša iskustva? Koliko dugo boraviti, koliki često (na tjednoj bazi) posjećivati itd.

Malik,  ja sam ti ekspert za saune. Vec 15 godina idem redovito u terme ovdje u Njemackoj. Dakle,  sta te  god zanima,  pitaj me. 
U termama imam sve,  brojne saune,  parnu kupelj,  Whirlpool,  bazene itd. 

Dovoljno ti je ici jednom tjedno. Ja osobno idem svake godine citavu jesen i zimu,  proljece i ljeto ne,  jer je pretoplo. 

Napravi tri ili cetiri boravka u sauni za jednu vecer, izmedju njih se dobro ohladi,  najprije vani na hladnom zraku ( najbolje ako ima leda ili snijega),  zatim po mogucnosti u hladnoj vodi. Izmedju boravaka u sauni popij nesto dobro,  recimo hladno pivo da izjednacis gubitak tekucine. 
Nakon saune od 100 stupnjeva u ledenu vodu,  to je fantastican osjecaj. A koliko ce ti tijelo biti cistije nakon toga,  o tome da ne govorim. 
Dakle,  ja sam u sauni svaki tjedan barem jednom,  nekada i dvaput.  Tamo se uvijek sretnem s dobrim prijateljima,  sve nasim momcima... 
U sauni je slobodna tjelesna kultura,  trebas imati samo veliki rucnik sa sobom, jer se ne smijes znojiti na drvo. Mislim da ti je odlazak u saunu najbolja novogodisnja odluka. Sta te zanima,  samo pitaj.

ii 

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)