Hello There, Guest!
View New Posts   View Today's Posts
Sretan Bozic i Nova Godina

• 0 Vote(s) - 0 Average

12-24-2017, 04:16 PM #1
Bruno
Niži Alfa

Sretan Bozic i Nova Godina
Dragi kolege komentatori, 
svima zelim sretan Bozic i Novu 2018. Godinu sa puno zdravlja, srece  i uspjeha. 

Ovu temu mozemo iskoristiti da napisemo kako cemo proslaviti docek Nove Godine,  kakve su nam namjere i ocekivanja u 2018. godini,  gdje cemo putovati itd.

12-25-2017, 08:33 AM #2
Fic
Alfa

RE: Sretan Bozic i Nova Godina
Tebi i tvojim najmilijima također Sretan Božić i Nova Godina, te naravno svim ostalim forumašima i big bossu. Zanimljivo da pitaš za očekivanja / planove, itd. jer to je baš nešto o čemu razmišljam zadnjih par dana.

Naime, ja sam veliki fan novogodišnjih odluka, ali te odluke kod mene nisu nešto što se donosi polupijan na Silvestrovo "smršavit ću i počet ić u teretanu, hik...", nego nešto o čemu duboko razmislim prije nego što ih zbilja napišem i ostvarim. Vodim neki mali dnevnik razmišljanja u obliku word dokumenta te je jedna stranica posvećena planovima za narednu godinu. Baš sad u ovo vrijeme križam sve što sam ostvario ove godine te obrišem to i dodam nove stvari; logično, ono što nisam ostvario ostavim na miru.
Otkrio sam da na ovaj način imam dosta veliku učinkovitost. Ja sam čovjek od organiziranosti, zapisivanja, dugoročnog planiranja i ako ja nešto ne vidim pred sobom, ne mogu jednostavno se posvetiti tome.

Neću konkretno napisati što planiram 2018. godine već ću samo reći slijedeće. Ova godina mi je bila godina Kreacije. To znači da sam imao brdo planova kako nešto "stvoriti", što od hobija, što od nekih izvora koje bi iskoristio, itd. U cijelom tom procesu Kreacije, mogu priznati da nažalost nisam previše iskoristio i uživao u tim kreacijama.
Zato mi je glavna stavka oko koje ću koncipirati sve odluke slj. godine "korištenje". Naravno, ne mogu bez malo kreativnosti, te ću nešto opet morati stvoriti, ali to će biti u puno manjoj mjeri nego ove godine. Fokus je najbitnija stvar.

Kako vi ostali gledate na odluke i planove?

12-25-2017, 02:54 PM #3

Želim sretan Božić i Novu Godinu vama i vašim obiteljima!

Ja sam također čovjek od dugoročnog planiranja pa mi novogodišnje odluke nisu strane. Za mene je 2017. godina bila sve u svemu dobra godina, jer sam napredovao u manjoj ili u većoj mjeri skoro u svim životnim područjima. Ostvario sam neke ciljeve koje sam planirao i s time sam zadovoljan. Kod nekih manjih stvari ima još prostora za napredak, na što ću se više koncentrirati u idućoj godini. Osim dobroga, bilo je naravno i lošega - u ovoj godini su mi se pojavili neki novi životni problemi s kojima moram izaći na kraj.

Za iduću godinu planiram nastaviti ovim tempom i pomalo napredovati u svakom području. Kako kažu, život je doista maraton.

12-25-2017, 07:47 PM #4
Igniss
Seksistička svinja (Administrator)

Sretan Božić svim forumašima, želim vam puno zdravlja, uspjeha i naravno igre!
-----------------------------------------------
O Ignissu

12-25-2017, 08:42 PM #5
Ne dam se
Alfa

Već sam mislio čestitati vam Božić na temi Salon za igrače II, kad naletih na ovo Big Grin

Zasad sretan Božić i da ga provedete sa vašim najdražima, a što se novogodišnjih odluka tiče, još radim ,,inventuru'' haha.

Igniss se ukazao :O

12-25-2017, 09:02 PM #6
Bruno
Niži Alfa

(12-25-2017, 08:42 PM)Ne dam se Wrote:  Već sam mislio čestitati vam Božić na temi Salon za igrače II, kad naletih na ovo Big Grin

Zasad sretan Božić i da ga provedete sa vašim najdražima, a što se novogodišnjih odluka tiče, još radim ,,inventuru'' haha.

Igniss se ukazao :O

Vidi stvarno,  Igniss se pojavio . Vec sam se uplasio da su ga dohvatile bijesne feministice i bijeli vitezovi i sva moguca bagra za zgrazanje  Big Grin , drago mi je da nisu.

@Fic, Citatelj K : i ja sam covjek koji planira, samo moji planovi su uglavnom nekoliko mjeseci unaprijed, ne radim dugorocne planove jer uvijek iskrsne nesto nepredvidjeno.
Najprije mi slijedi analiza 2017. godine, pogotovo analiza mojih troskova. Za 2018. imam neke planove, u svakom slucaju idem u Rusiju za vrijeme svjetskog prvenstva. Napokon cu vidjeti Sankt Petersburg i bijele noci...
This post was last modified: 12-25-2017, 09:09 PM by Bruno.

12-28-2017, 07:35 AM #7
Fic
Alfa

Jako cool, koliko planiraš izdvojiti novaca za to putovanje? Da li ćeš se smjestiti u hotelu ili u neke hostele?

12-28-2017, 04:52 PM #8
Bruno
Niži Alfa

(12-28-2017, 07:35 AM)Fic Wrote:  Jako cool, koliko planiraš izdvojiti novaca za to putovanje? Da li ćeš se smjestiti u hotelu ili u neke hostele?

Hotel,  u svakom slucaju. U hostelu sam bio samo jednom,  kad sam putovao u Barcelonu, i nije mi se nesto svidjelo. 
Sto se troskova tice,  mislim da to i nije skupo. Jedan Euro je preko 68 rubalja,  dakle,  odnos je vrlo povoljan.  Sigurno ce hotel,  avion,  putovanja vlakom po Rusiji nesto kostati,  ali nije mi to neki problem. 
Za dva tjedna mozda  potrosim oko  1.500 eura,  to bi bilo preko 100.000 rubalja,  a to je u Rusiji velik novac. Posto sam financijski zdrav,  nemam nikakvih dugova i uz dobru zaradu ne brinem se da ce me odmor kostati previse.

12-29-2017, 10:48 AM #9
Fic
Alfa

Pa nije ultra preskupo kako sam mislio, imao sam takav dojam zbog velike udaljenosti i slično.

12-29-2017, 01:23 PM #10
Duki
Viši Beta

Sve najlepše svima u Novoj godini!

@Bruno želim ti da se lepo provedeš

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)