Hello There, Guest!
View New Posts   View Today's Posts
Sauna

• 0 Vote(s) - 0 Average

02-28-2018, 04:46 PM #11
MalikT
Alfa

RE: Sauna
@ Bruno

U parnoj kupelji se može i nešto dulje boraviti...jeli tako?

"Nakon hlađenja vani na zraku u ledenu vodu ulazim odmah, bez oklijevanja"

Dakle, ti izađeš baš vani? Izvan saune, na ulicu? OK...koliko se onda dugo hladiš vani, ako si u samoj sauni boravio cca 8 min?

@ Bruno

"Nakon hlađenja vani na zraku u ledenu vodu ulazim odmah, bez oklijevanja"

Dakle, ti izađeš baš vani? Izvan saune, na ulicu? OK...koliko se onda dugo hladiš vani, ako si u samoj sauni boravio cca 8 min?
This post was last modified: 02-28-2018, 04:46 PM by MalikT.

03-01-2018, 12:14 AM #12
Bruno
Niži Alfa

(02-28-2018, 04:46 PM)MalikT Wrote:  @ Bruno

"Nakon hlađenja vani na zraku u ledenu vodu ulazim odmah,   bez oklijevanja"

@ Bruno

"Nakon hlađenja vani na zraku u ledenu vodu ulazim odmah,   bez oklijevanja"

U parnoj kupelji  možeš ostati koliko želiš, to nije problem . Vani se hladim dosta dugo , sve dok ne osjetim da mi postaje hladno . Ako idem u ledenu vodu da se ohladim onda sam krace vani,  3-5 minuta . I ne na ulicu, naravno , vec u toplicama u za to predviđenom prostoru .

03-01-2018, 01:10 AM #13
MalikT
Alfa

@ Bruno

Da, jasno...i u ovom hotelu u toj welnes zoni, u jednom dijelu postoji prostor, tj. soba sa ležaljkama koji nije grijana...tamo se i ja hladim...oni je zovu relax zona.

Što misliš kako sauna djeluje na imunitet? Da li se ti prehlađuješ.... dobiješ li gripz, viroze?

03-02-2018, 07:33 AM #14
Bruno
Niži Alfa

(03-01-2018, 01:10 AM)MalikT Wrote:  @ Bruno

Da, jasno...i u ovom hotelu u toj welnes zoni, u jednom dijelu  postoji prostor, tj. soba sa ležaljkama koji nije grijana...tamo se i ja hladim...oni je zovu relax zona.

Što misliš kako sauna djeluje na imunitet? Da li se ti prehlađuješ.... dobiješ li gripz, viroze?

Ja mogu govoriti za sebe, Malik. Ali nije svačiji organizam isti. Ja se ne prehladim skoro nikada, to je kod mene prava rijetkost . Mislim da sauna pozitivno djeluje na imunitet, u svakom slučaju moje iskustvo je takvo. A ja idem u saunu redovito već 15 godina.

03-06-2018, 10:42 PM #15
MalikT
Alfa

Hvala na korisnim informacijama!

Jeli stavljaš na lice neke kreme poslije saune...čini mi se da dosta isušuje kožu..

03-10-2018, 12:23 AM #16
Bruno
Niži Alfa

(03-06-2018, 10:42 PM)MalikT Wrote:  Hvala na korisnim informacijama!

Jeli stavljaš na lice neke kreme poslije saune...čini mi se da dosta isušuje kožu..

Ne,   to nisam . Za tim nisam nikad imao potrebe .

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)