Hello There, Guest!
View New Posts   View Today's Posts
Pozdrav svima

• 0 Vote(s) - 0 Average

07-10-2018, 07:59 PM #51
Ne dam se
Alfa

RE: Pozdrav svima
(07-10-2018, 07:14 PM)Pugsley Adams Wrote:  Mali update.

Još uvijek nisam pročitao cijeli blog. Ali ovaj biser moram staviti http://blog.dnevnik.hr/komentari/post/16...-dobu.html Ovo je obavezna lektira za sve forumaše. 600 komentara ok kojih je bar 500 pravih.

Haha, da, tu je onaj legendarni Malikov post Smile

07-16-2018, 05:04 PM #52
kasiodor
Viši Beta

Što ti je faking slučajnost... Danas naletim na ovo, http://magazin.hrt.hr/452529/preminuo-bi...e-perkovic

Znam da mi je ime od nekud poznato, i onda se sjetim da sam ga pročitao u gore navedenim komentarima prije par dana. A išao sam čitati upravo zato jer je Pugsley postavio link. Uglavnom, Malik je napisao

Quote:Kako sam progutao crvenu pilulu...nekad nisam imao pojma da postoji ova muškosfera...ali uvijek me zanimala ova tema muško-ženskih odnosa vezano sa znanstvenog stajališta ili psedudoznanstvenog stajališta...jednom davno sam čuo za knjigu nekog Rade Perkovića koji je bio intendant u HNK Split...navodno veliki jebač 1970-80 tih...ali je nisam nikad našao u bibiloteci...

Pa eto, ako ikoga zanima, knjiga je "Kako osvojiti ženu [muškarca] (a da se ne umorite)", Omiš : "Franjo Kluz", 1973. Big Grin

07-16-2018, 07:46 PM #53

Pa, na ovoj staroj fotografiji iz mlađih dana čovjek stvarno izgleda kao jebač Big Grin

https://www.dalmacijadanas.hr/preminuo-r...cevih-dana

07-16-2018, 09:55 PM #54
MalikT
Alfa

@ Čitatelj K

Jeli ima ova knjiga u kakvom antikvitetu?

07-17-2018, 09:07 AM #55
kasiodor
Viši Beta

Mislim da je pitanje greškom upućeno Čitatelju K, stoga: ne, nisam je uspio locirati u antikvarijatima. Ima primjerak u nacionalnoj knjižnici u ZG, probat ću to skenirati i podijeliti. Baš me zanima što je pisao, a bome je napisao preko 400 stranica.

Btw, ljudi ajmo na kebab, https://www.vecernji.hr/lifestyle/ispovi...te-1258839

Pugsley, sorry što smo ti oteli temu Wink

07-18-2018, 12:24 AM #56
MalikT
Alfa

@ kasiodor

Je...greškom sam pitanje uputio @ Čitatelju K...

Ajde super, baš bi mi bilo drago pročitati tu knjigu - kopka me tamo negdje od davne 1994 -1995.
Dakle, taj Rade Perković je gostovao u nekoj mozaik emisiji na TV...meni je djelovao onako baš kao neki frajer (jebač)...i voditelj je tom prilikom spomenuo tu knjigu.

Nakon nekog vremena sam kopkao po policama knjižnice u mojem gradu, kasnije u Zagrebu...ali je nikad nisam pronašao.

07-19-2018, 04:45 PM #57
LoneWolf
Beta
**

Quote:Btw, ljudi ajmo na kebab, https://www.vecernji.hr/lifestyle/ispovi...te-1258839

Da se nadovežem na ovu temu o strankinjama i domaćim ženama. Pričao prošle godine sa studentom na razmjeni, poljakom. Otišao iz Poljske na razmjenu željan seksa. Prvo je otišao u Englesku. Kaže svaka bila njegova. Zatim je otišao u SAD, kaže još bolje trebe i još lakše. Nakon SAD-a je došao u HR i kaže ništa ni nakon 3 mjeseca. Na kraju otišao natrag u Englesku. 
Što se tiče njemica i njemaca, općenito su poznati kao seksualno najdevijantniji narod. Ništa čudno kod naših galebova. Frend upoznao ekipu finjkinja koje su se natjecale koja će završiti sa više "domaćih" u 2 tjedna u HR. 
Mislim da kod nas se još uvijek da naći neka za ozbiljniju vezu ili brak, ali ako feminizam zaživi kao na  zapadu, mislim da ćemo svi biti swingeri.

07-19-2018, 05:25 PM #58
Vuk
Alfa

Krasne cure – sto ce tek usreciti svoje buduce muzeve! Tko ih ne bi takve pozelio!

Necemo svi biti swingeri jer trziste ne funkcionira tako.
Ono sto ce se desiti je da ce doci do sve veceg raslojavanja: manji dio muskaraca ce imati obilje zenske paznje, a vecina ce imati tek poneku curu tu i tamo ili ce biti u prisilnom celinbatu. I to je zapravo povratak na historijske norme npr. u proslosti je oko 80 % zena imalo djecu i tako uspjelo svoje gene prebciti u novu generaciju, dok je taj postotak kod muskaraca bio samo 40%.

Monogamnost nije urodjena vec je produkt civilizacije. Civilizacija je sada postala toliko bogata da se ljudi,  to jest, zene mogu vratiti svom iskonskom ponasanju: jurenje Alfi i bivanje dijelom (ne)sluzbenog harema. Kakve sve to posljedice ima na civilizaciju nije tesko pretpostaviti.

Pisali smo dosta o tome, i o mnogim drugim stvarima, na temi Promjene u Igri u zadnjih 10-ak godina

Forum Jump:

Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Pozdrav svima, predstavljanje! LoneWolf 37 1,238 08-02-2018, 10:26 AM
Last Post: Pugsley Adams

Users browsing this thread: 1 Guest(s)