Hello There, Guest!
View New Posts   View Today's Posts
Pozdrav ekipa

• 0 Vote(s) - 0 Average

06-22-2018, 08:42 PM #1
titanij
Beta
**

Pozdrav ekipa
Pozdrav ekipa, lijepo je vidjeti da postoji red pill zajednica iako mala, ali aktivna zajednica na našim prostorima.

Ukratko ću opisati svoj dosadašnji put pa možda se negdje neki čitatelj prepozna te možda dobije malu dozu motivacije ukoliko je koji korak iza mene na ovom putu. 

Trenutno imam 20 godinu i studiram. Po prirodi (ili spretu okolnosti/odgoja) sam logičan tip, analitički um upravo zato kad sam sasvim slučano otkrio redpill tematiku sve je imalo smisla. Kroz cijeli svoj život odgajan sam da budem "nice guy" i oduvjek sam bio etiketiran kao sramežljiv i povučen te je to i postala moja stvarnost. Odsutstvo snažne muške figure u mom odgoju je itekako imalo posljedice na mene. Jedna od primjera moje socijalne anksioznosti jest taj da nisam bio u stanju nazvati doktoricu i dogovorit se za termin pregleda, bilokakav razgovor s strancima ili ne daj bože zgodnim curama/ženama. I to nije bilo tako davno, prije nekih 8 mjeseca. 

Dakle moj je put počeo s 20 godina, odnosno koji mjesec ranije. Par mjeseci prije mog 20. počeo sam razmišljati o tome kako se bliži drugo desetljeće mog života, a ja beta do bola ne mogu ni pogledati curu koja me fizički privlači a kamo li da bih bio u bilokakvom odnosu s njima. Tad sam se već par godina bavio s sportom, visok sam (195+), doduše još uvijek pomalo mršav, ali bio sam svjestan da nije problem u mom fizičkom izgledu već da je sve to stvar psihe. To me potaklo na početak čitanja knjiga, primarno psihologije. U tom trenutku nakon 2-3 knjige naletio sam slučajno na Rational Male od Rollo-a. To je bilo prosvjetljenje za mene, sve je imalo smisla, mišlju su mi prošle sve propuštene prilike s ženama. Ne znam jesam li mogao imati iskrivljeniju sliku stvarnosti u svojoj glavi... Nakon te knjige odlučio sam nešto poduzeti, prvi korak je bio učlanjenje u teretanu. Instalirao sam tinder, badoo. Iznenadio sam se koliko mi je dobro išlo, iako imam loše fotke koje sam sam slikao. Izašao sam s par cura pola ih je bilo dosadno i ne interesantno meni. S jednom sam izlazio par mjeseci, pao je i seks. Ako se to uopće može nazvat seksom jer me psiha pokopala, ali nadao sam se da sam to nadoknadio oralnim putem, očito nisam jer nakon drugog puta je postala hladna, prije joj je trebalo 5min da mi odgovori na poruku, a onda je odgovarala nakon par sati. Odustao sam od nje. Nastavio dalje s tinderom no ništa dalje od poljupca i u većini slučaja prvog dejta nije bilo. Dijelo time što neke nisu izgledale kao na slikama, bile apsolutno dosadne ili u nekim slučajevima su me ignorirale nakon prvog dejta što sam očekivao već nakon završetka dejta. I evo sad sam tu, nešto malo iskustva skupio, malo muda. Nedavno sam odustao od online dating aplikacija čisto jer smatram da nakon 10+ dejtova da su cure tamo s razlogom. Nema nekih interesantnih primjeraka, dosta je onih koje ne izgledaju kako se predstavljaju a i problem nekome kao što sam ja je veeelika konkurencija. Toliko ih muškarci obasipaju na tim aplikacija da ako nemaš dobru igru, nemaš neke šanse, osim ako se ne odjavi u međuvremenu s aplikacije.

Moj sljedeći korak je skupljanje muda za prilazak uživo ilitiga cold approach. Mislim da ću krenuti prvo bez namjera pokušat komunicirat s što je više moguće stranaca tokom dana, s naglaskom na žene. Proširivanje trenutno gotovo ne postojećeg socijalnog kruga je također prioritet. Isto tako naglasio bi da sam u procesu postao puno otvorenija osoba, nije više takav bed pričat s ljudima iako mi je komunikacija s strancima bez nekog konteksta još strana i neugodna. Ova zajednica i njene teorije su mi definitivno pomogle i ostalim sferama života. Dobio sam posao uz faks u struci, upravo zbog pokazivanja inicijative i alfa stava.

Veseli me to što sam otkrio ovo i ako sam nešto naučio u sportu to je da bez boli i izlaska iz zone komfora nema nikakvog napredka. Što je sport za tijelo, red pill je za psihu muškarca, beta muškarca.
This post was last modified: 06-22-2018, 08:43 PM by titanij.

06-23-2018, 12:31 AM #2
MalikT
Alfa

RE: Pozdrav ekipa
@ titanij

Dobro došao titanij!
Uvijek mi je drago kad se netko pojavi i kaže da je naučio nešto korisno od nas ovdje...

Zanimljivo mi je koliko loš odgoj (koji većina ljudi smatra dobrim odgojem) može zakomplicirati život inače inteligentnom mladom muškarcu...ali zapravo u svemu imaš sreće jer si red pill otkrio već sa 20 godina.

Napisao si: "Ako se to uopće može nazvat seksom jer me psiha pokopala, ali nadao sam se da sam to nadoknadio oralnim putem, očito nisam jer nakon drugog puta je postala hladna"

Što ti se dogodilo? Izgubio si erekciju uslijed anksioznosti?
This post was last modified: 06-23-2018, 12:31 AM by MalikT.

06-23-2018, 02:21 AM #3
Vuk
Alfa

@titanij

Dobrodosao na forum. Uvijek je lijepo kad nam se pridruzi novi clan.

Odlicno si napredovao u zadnjih 8 mjeseci. Svaka cast. A sigurno ces otici jos puno, puno vise ako nastavis raditi na sebi i razvijati se. Pametan si, voljan si uciti, mlad si i imas puno vremena pred sobom - mozes postici prava cuda.

Jos jednom, dobrodosao.

06-23-2018, 07:22 AM #4
Fic
Alfa

Dobrodošao titanij!

Kao što su rekli prije mene, zbilja je dobro što si otkrio red pill sa 20 godina. Tako nekako sam i ja, iako sam skoro u potpunosti imao taj mentalitet i prije nego što sam "službeno" otkrio.
Uglavnom, imaš dobar start i nemoj se početi zamarati mislima kako si "kasno krenuo" za razliku od svojih vršnjaka. Ne govorim da to ti misliš, nego znam po sebi i mnogim drugima koji su u početku razbijali glavu o tome.

Moj savjet je osim prakticiranja igre da kreneš i u teretanu. Vrlo si visok, a pošto nemaš iskustva s utezima iskoristiti ćeš u prvoj godini vježbanja masivni newbie gains gdje ćeš uz osnovni trening i kalorijski višak dobiti dosta mišićne mase. Velika visina + mršavost smanjuje vrijednost muškarca na "tržištu". Jebiga, bez uvrede, ali to je tako i mislim da će se svi složiti.

06-23-2018, 08:19 AM #5
titanij
Beta
**

Pozdrav ekipa
@MalikT

Istina da, u svemu treba imat balans pa tako i u odgoju. U mom slučaju to je otišlo skroz u krajnost "nice guy". Al eto srećom sam otvorenog uma pa ću to sam ispravit. Nije lako reprogramirat tolike godine takvog odgoja, ali je sve moguće. Nisam prvi koji se u takvo što se upustio.

Nisam izgubio erekciju, zapravo moglo bi se reći. Dok sam stavljao kondom svrsio sam. Bio je fakat cudan osjecaj s obzirom da nisam dozivio orgazam, tak da me je definitivno pojelo uzbuđenje.

@Fic

Pa realno da krenuo sam kasnije, ali se ne zamaram s time jer svo to propušteno vrijeme nisam bacio u vjetar već sam ulagao u napredak karijere odnosno profesionalnog znanja. Zato i jesam daleko napredniji u toj sferi života od svojih vršnjaka.

Vezano uz teretanu, pobrao sam ja već te newbie gains, od kad sam se upisao u teretanu dobio sam 10 kg cistih misica. Istina da nije to tak impresivno kad sam prakticki bio anoreksican. Trenutno sam na 90kg <14% bodyfat. Bez majice/gol izgledam poprilicno dobro ali kad sam obucen ne bas. Jbg treba puno mase da bi opticki izgledao kao da vjezbam cak i dok sam obucen. To je u jednu ruku i prednost a i prokletstvo nas visokih. Jos k tome ako pribrojimo extra brz metabolizam koma je to. Al polako u ovom se vidim cijeli zivot tako da nema zurbe.

Hvala svima na dobrodošlici i podršci!
This post was last modified: 06-23-2018, 08:20 AM by titanij.

06-23-2018, 08:29 AM #6
Fic
Alfa

Da to ti je to, vi koji ste visoki zbilja imate puno posla što se tiče nabijanja mase kako bi dobro izgledali i obučeni. No nema predaje, ima puno posla u vezi toga, ali što se mora, mora se.

06-23-2018, 09:46 AM #7

@ titanij

Dobrodošao na forum, novih članova nikad dosta. Imaš interesantnu životnu priču, i ne brini, crvenu pilulu nisi otkrio prekasno. Rekao bih da si ju otkrio taman kad treba, u najboljim mogućim godinama.

Isto tako, samo udri po teretani i pravilnoj prehrani, to je vrlo bitna stvar. Istina, teško je kad si visok i ektomorf-genetski mršavko, ali možda te utješi da je jednako teško i nama koji smo visoki ali endomorfi - genetski debeljuce. Doista je teško postići da izgledaš kao da vježbaš i obučen, no što je tu je, od zakona prirode nema bježanja.

@ MalikT

O da, nekvalitetan odgoj može itekako upropastiti mladog muškarca. Roditeljska ljubav i dobre namjere, koliko god u osnovi bile pozitivne, nekad mogu nanijeti toliko štete da je to nemjerljivo. Na svu sreću, tu su Internet i muškosfera da makar neke muškarce usmjere na pravi put.

06-23-2018, 12:00 PM #8
Ne dam se
Alfa

Titanij, hello and welcome Smile

Manje-više su ti dečki već napisali ono što bi i ja napisao, ja bi samo dodao da uložiš malo truda u nalaženje odjeće koja ti zbilja pristaje, znači da je uska u rukavima, jer ćeš tako izgledati mišićavije.

Recimo, nešto u stilu koji fura Enrique Iglesias. A što se tiče visine, kad su naše cure u pitanju, bolje da je više, nego manje. Smile

Za ostalo, na dobrom si putu, nastavi u ,,istom ritmu'' Wink

06-23-2018, 01:33 PM #9
MalikT
Alfa

@ titanij

Samo ti udari trenirati...u toj dobi kad ti je još uvijek organizam pun prirodnog testosterona možeš najviše mišića izgraditi...

Ja sam također visok 195...bildati sam počeo sa 17 godina, kada sam imao ravno 75 kg...sa 20 god sam već došao do 100 kg. Kasnije sam bio izbacivač po najpoznatijim zagrebačkim klubovima, i časnik različitih državnih službi sigurnosti. Eto, koliko se suhonjavi ektomorf može promijeniti. Još u to vrijeme ja nisam imao pojma o tehnikama treniranja, a o ishrani da ne govorim. A i velika je prednost visokog ektomorfa u tome što ćeš cijeli život imati dosta izdefiniran izgled- upravo onakav kakav žene najviše vole.

@ NDS ti je dao izvrstan savjet...nosi odjeću što užih rukava, i općenito što užu odjeću na gornjem dijelu tijela.

Vezano za ovu prijevremenu ejakulaciju...da, vjerojatno je uzrok tvoja prevelika napetost. Meni se u tim godinama događalo suprotno...ako bih bio pretjerano uzbuđen i u strahu da ne zatajim, odnosno da ne budem na visini zadatka...ja nikako ne bih mogao svršiti...guslao bih neku žensku unedogled...doduše, možda je to bolje, jer ostavljao bih dojam životinjske izdržljivosti.

No, učeći red pill...s vremenom ćeš potpuno izgubiti anksioznost kad su žene u pitanju...odnosno bilo kakav drugi socijalni kontakt.

06-23-2018, 03:49 PM #10
Ne dam se
Alfa

Titanij, inače imamo posebnu temu za teretanu i vježbanje, ali budući da si novi, stavit ću ti ovdje. Smile

https://www.fitness.com.hr/vjezbe/progra...morfe.aspx
This post was last modified: 06-23-2018, 03:49 PM by Ne dam se.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)