Hello There, Guest!
View New Posts   View Today's Posts
Pozdrav svima, predstavljanje!

• 0 Vote(s) - 0 Average

07-15-2018, 08:59 PM #1
LoneWolf
Beta
**

Pozdrav svima, predstavljanje!
Pozdrav, 

Jedan sam od ranijih članova r/TRP community-ja na redditu, trenutno neaktivan. Proglasili su me "natural TRP-erom", da se pohvalim. Upoznat sam sa principom funkcioniranja "The game"-a , čak mogu reći da mi je to skroz prirodno, jednostavno usađeno. Reda radi, kupit ću i knjigu
Pronalazak TRP-a je bio usko vezan uz moju drukčiju percepciju svijeta. U mojoj percepciji svijeta, društveno normalizirani i sveopće prihvaćeni problemi NISU postojali, već su bili izmišljeni kao političko oružje npr. Feminizam.
Apsolutno sam politički nekorektan i sklon sam nepotrebnim problemima zbog "misaone policije".
Smatram da je feminizam umjetni društveni injženjering koji postoji isključivo za disbalans društva aka pritajeni "Command and Conquer". 

Zapadno društvo ima mentalitet bolesnog krda. "Fall of the Empire" je knjiga koja odlično opisuje propast Rimskog Carstva, ili u današnje propast zapadne civilizacije.

Reddit je dobra stvar za širenje ideja, međutim amerikanizacija je užasno agresivna i veoma bi-polarna u svim pogledima. Primjer nekih od razlika između igniss.org i r/TRP je upravo ta , da ovdje na forumu i blogu sudjeluju i žene i nema optuživanja o misandriji i misigoniji koja postoji na Redditu i šire, bar koliko sam čitao. Dobra je stvar da HR još uvijek nije na stupnju gdje je apsolutna segregacija društva po spolu normalno i da još uvijek ima žena koje slušaju mušku stranu od muškaraca, a ne feministkinja.

Zašto sam ovdje ? 
-> Da okrenem svoj život dok još nije kasno. 

Zato sam odlučio pisati upravo na ovome blogu. Smatram da je napredak u životu lakše postići ako se okružiš ljudima koji ti žele dobro i koji su slični tebi u razmišljanju. Nadam se da je ovaj forum po tome pitanju kao stari r/TRP na kojima se djele mnogi savjeti o osobnom napretku.

My life story: 

Protekle 4 godine za mene su bile užasno teške. Pokupio sam vrstu bakterije zbog kojeg mi se aktivirao auto-imuni sustav i napao mi je štitnjaču. Doktori nisu znali što mi je, bar ne rano ( ne krivim ih ) i još k tome moje duljenje i nećkanje odlasku doktoru na vrijeme, je rezultiralo gubitku 15 kilograma kroz par mjeseci ( 75 --> 60 ). Testiranja na rak i sve druge mogućnosti ostavljale su me u beznadici i svakim danom buđenje je bio hladan tuš. Pokušavao sam i dalje sa sportom, međutim kilaža ostajala ista i na kraju rezultiralo otvaranjem stare ozljede, iščašenjem ramena koje se dogodilo isključivo zbog manjka mišićne mase. 3 mjeseca oporavka/mirovanja je zabilo čavao u moju već uništenu psihu.

Postajao sam depresivan, došla anksiznost, osjećaj manje vrijednosti, izrazita ljubomora na tuđe uspjehe itd itd.
Sjeb* sam zadnju godinu fakulteta više puta i na kraju zamrznuo. 

Postao sam apsolutna suprotnost od svega što sam bio. Povučen, izoliran, nesocijalan, lošeg izgleda, blijedolik sa podočnjacima. Pušio sam 2 kutije dnevno, loša prehrana, malo svijetla. Vrat kao štapić, pileće rukice. 
Ne moram ni spominjat da sam u celibatu od toga događaja i jebeno sam frustriran.

Ove godine sam zamrznuo fakultet i vratio sam se doma. Mama me vidjela, počela je plakat. "Kako to izgledaš?" je bilo prvo pitanje kad me vidjela. 

Proces oporavka sam započeo;

1.) Štitnjača mi je za sad dobro, pijem neke lijekove, ali stanje se vidno popravlja. Trenutno sam na rekordnih 70kg nakon dugo godina. 

2.) Imam posao, čak i u svojoj struci iako nemam diplomu, tako da imam disposable income

3.) Ovaj tjedan naručujem opremu za kućnu teretanu da ukrasim prazan podrum koji imam u kući. ( Vjerojatno ću se uključit u fitness teme, jedna od boljih stavki svakog TRP community-ja ) 

4.) Prošli tjedan poslao sam papire za povratak na fakultet.

5.) Polako se ostavljam pušenja. 

6.) Ostavio sam se gledanja Hollywooda, filmova, a prije svega TV-serija. Okrenuo sam se na knjige.

Najveći problem s kojim se sad borim je neka vrsta neiživljenosti, fear of missing out. Smatram da sam 4 godine potratio na ništa i da sam jako u zaostatku za svojim vršnjacima.

tl:dr ; Savjeti kako bi se mogao opet katapultirati i nadoknaditi propušten dio života su dobro došli!

P.S. 

Nadam se da nije offtopic i ako koga zanima, imam ogromno znanje iz mnogih sfera svijeta. Pitanja isto tako dobrodošla!

07-16-2018, 11:00 AM #2
Vuk
Alfa

RE: Pozdrav svima, predstavljanje!
@LoneWolf

Dobrodosao na forum. Uvijek je lijepo kad nam se pridruze novi clanovi.

Sto se tice tvoje situacije, smatram da si sada u dobroj fazi osobito u usporedbi s okolnostima u kojima si bio prije:
- sada si zdrav(iji) i fizicki se popravljas
- imas posao u struci sto je danas velika stvar, a diploma ce vec doci.
- uskoro ces poceti sa vjezbanjem sto je odlicno jer ce ti to poboljsati i fizicko i emocionalno i mentalno stanje. Naravno, ostavi se pusenja cim prije i zbog zdravlja i zbog financija.
- Dobro je da si se prebacio sa TV i filmova na knjige. No, ne moras posve odbaciti TV i filmove jer ih ima koji su dobri i Red Pill, pa samo budi selektivan tako da izbjegnes gubiti vrijeme na mentalno smece.

Najvaznije je da iz glave izbacis strah i da se prestanes usporedjivati s vrsnjacima koje znas. Prvo, sebi cinis veliku stetu usporedjujuci cijelu svoju situaciju s onim sto drugi ljudi prezentiraju prema van (a tko zna kakve je njihova prava situacija o kojoj ne govore i koju skrivaju). Drugo, strah i usporedbe su samo ogromno rasipanje resursa (vremena, truda, mentalne energije itd.) koje je daleko bolje ulozti u vlastiti napredak. Trece, uopce nije vazno sto su tvoji vrsnjaci prozivili, a ti (mozda!) ne. Jedino sto je vazno je da napredujes u odnosu na starog sebe od prije mjesec ili godinu dana. A ako tako napredujes, onda ces vec doci do svog cilja koji god on bio.

Neki specijalan savjet nemam osim da svaki dan radis na poboljsanju svakog aspekta svog zivota i licnosti: posao, studij, fizicka kondicija, mentalno raspolozenje, odnosi sa bliskim ljudim (obitelj, prijatelji itd.). Neki dani ce donijeti veci pomak, a neki manji. Nije vazno koliki je pomak, vec je vazno da se desava. A ukupna suma tih malih pomaka ce, kroz duze vrijeme, rezultirati drasticnim pomakom na bolje.

Jedan sajvet koji sam davno procitao kaze da ako covjek zeli postati ekspert u nekoj oblasti da onda samo treba svaki dan jedan sat utrositi na citanje materijala i ucenje o tom polju, pa ce za jednu godinu dosegnuti svoj cilj.
Ti ne da imas jedan vec imas barem 16 sati kad si budan svaki dan koje mozes utrositi na svoje poboljsanje. A sad zamisli koliko mozes postici za samo godinu dana? A za dve? Pet?

Nemoj se bojati i nemoj se osvrtati na ono sto je bilo i sto je moglo biti. Samo kreni hrabro dalje.

Sretno!

PS
Na Ignissovom blogu je bilo citateljica, neke se cak redovno komentirale i bile konstruktivne sudionice. Naravno, bilo je i dosta onih koje su bile izrazito militantno nastrojene protiv Ignissa, bloga i komentatora. Za razliku od bloga ovdje na forumu su samo muskarci – mozda je tako u neku ruku i bolje.

07-16-2018, 08:08 PM #3

Pozdrav LoneWolf i dobrodošao na forum.

Slažem se sa svime što je Vuk napisao, i mogu ti reći da samo ustraješ u napretku. Gadno je kad čovjek upadne u životnu crnu rupu - znam kako ti je jer sam već prolazio, i opet prolazim kroz jedan takav period. U takvoj situaciji je najbolje činiti ovo što si već opisao - raditi na sebi u svakom aspektu života. Ovdje je to dobro opisano: https://illimitablemen.com/2014/04/13/monk-mode/

Što se tiče toga što si bacio 4 godine u vjetar - ne brini, to uopće nije puno vremena naspram života. Mnogi ljudi bace i cijeli život u vjetar. Nažalost, nadoknaditi izgubljene godine nije moguće zbog toga što je vrijeme jedini resurs kojeg imamo u konačnoj količini.

Također mislim da je bolje što ovdje nema žena, samo bi razvodnjavale raspravu i trolale. Kako je na redditu ne znam.

07-16-2018, 08:24 PM #4
LoneWolf
Beta
**

Svaki dan radim na sebi, koliko god stignem. Imao sam puno vremena proteklih 4 godina.

I ja smatram da sam u dobroj fazi s obzirom na protekle godine, međutim smatram da je proces spor i postajem užasno nestrpljiv. Nadoknadit izgubljene 4 godine života je užasno teško, a kao što i sam znaš, povratak na bilo kakvo "tržište" je teško.

To mi je glavni cilj za sad, povratak na tržište i izgradnja novih društvenih krugova, po mogućnosti mlađe ekipe, pošto ja već imam 26.

EDIT:

Nisam vidio replay of Citatelja K..

Sviđa mi se link. Inače nekako mi je prirodno došla ta ideja, taj Monk Mode. Razmišljao sam si da si uzmem takvu neku još pauzu do kraja ljeta, tj. do početka akademske godine. Definitno vrijedno diskusije.

Ako ti nije teško da malo u detalje opišeš svoju životnu "Crnu rupu" i da spomeneš izlazak iz te iste crne rupe, bio bi zahvalan.
This post was last modified: 07-16-2018, 08:38 PM by LoneWolf.

07-16-2018, 09:02 PM #5
Fic
Super Alfa

Dobrodošao LoneWolf! Drago mi je da dolaze novi članovi i pretpostavljam da će u narednih godinu dana ovaj forum dosta narasti.

07-17-2018, 03:15 PM #6
LoneWolf
Beta
**

(07-16-2018, 09:02 PM)Fic Wrote:  Dobrodošao LoneWolf! Drago mi je da dolaze novi članovi i pretpostavljam da će u narednih godinu dana ovaj forum dosta narasti.

Hvala na dobrodošlici. 

Iskreno mislim da će broj ostati više manje jednak. Ljudi traže informacije koje žele naći i čuti, tako da će ovdje nabasati samo oni koji imaju interesa za ovo, a to je poprilično malen broj ljudi. 

Na kraju krajeva, svima nama više odgovara da imamo korak prednosti nad drugima, pa i nije loše da se taj broj zadrži relativno malen.

07-17-2018, 04:14 PM #7
macak
Viši Beta

Pozdrav,

Pročitao sam nekoliko puta ovo što si napisao. Loša je situacija kada te iznenadna bolest dovede u takvo stanje. 

Naime mi smo isto godište. Slažem se s tobom kako razmišljaš i gledaš na svijet oko sebe. 

Svi ovi koraci koje si naveo i koje si poduzeo su dobri. Pogotovo ovo s TV-om, puno oduzima dragocjenog vremena i većinom samo sranja.

Na jesen bi se trebao vratiti na fakultet koliko sam shvatio i to je prva prilika da se vratiš nazad među neko mlado društvo, ljude i da se ne osjećaš izolirano, ako sa ljudima na poslu nije to to. 

Ne znam u kakvoj si situaciji bio prije te 4 zadnje godine, ali ono što bi ti ja mogao još napisati. 

Uzmi si tu knjigu od igniss-a, dobra je. U slobodno vrijeme možeš i njegov blog čitati.  

Probaj koliko toliko dobro jesti, vježbaj za sada kod kuće, a poslije može i neka teretana, iduće godine recimo. Ja tek sad razmišljam o izgradnji mišića, do sad nisam ništa. 

Pripazi općenito na svoj izgled. Od frizure, odjeće, govora tijela. Koliko si u mogućnosti.

Obrati pažnju i na glazbu koju slušaš, ima tih pjesama koje ste bace u neku nostalgiju i lošu vibraciju.

To su sve stvari koje imaš potpuno u svojoj kontroli i puno znače za početak, tako da konačan ishod tu ovisi samo o tebi.

Ovisno o životnoj sredini nastoji biti što više vani, među ljudima. Makar i šetnja, odlazak u trgovinu, bitno da je neka interakcija s ljudima. 

Kasnije možeš već razmišljati o nekim aktivnostima, hobijima.

A onda na kraju igra, danju noću, online. Upadi, dobivanje broja susreti. 

To donosi najveću korist i tek tada ćeš moć osjetiti značajnu razliku.

07-17-2018, 05:17 PM #8

@ LoneWolf

Pitao si za moju crnu rupu...ja sam u ranim 30-im godinama i sad kad gledam s distance, mogu reći da je većina mog dosadašnjeg života bila jedna velika crna rupa. Ukratko - imao sam sjebano djetinjstvo zbog odrastanja bez oca. To me je u raznim životnim fazama dovelo do brojnih nevolja kao što su npr. ekstremni manjak samopouzdanja, sramežljivost, pretilost, ovisnost o računalnim igricama, povlačenje u sebe i još svašta drugoga. Bio sam zakopan u negativu a nisam imao nikoga da me nauči drukčije...sve dok prije nekoliko godina nisam otkrio crvenu pilulu, Roosha, Ignissa itd. Da nije bilo toga, tko zna kako bi danas bilo - tek sam negdje u kasnim dvadesetima razvio funkcionalne društvene vještine, a malo je falilo da dočekam tridesetu kao djevac.

Od onda sam ulagao puno u sebe, poboljšao se na raznim područjima i sad sam jako različit od osobe koja sam nekad bio. Još me čeka ogroman posao, no da me sad sretne netko iz srednje škole, mislim da me ne bi mogao prepoznati - ni fizički ni karakterno.

Nažalost, u zadnje vrijeme me opet spopala nesreća u obliku određenih teških zdravstvenih problema, koji, iako su rješivi i ne sumnjam da ću ih nadvladati, svejedno uzrokuju ogroman stres. Uz to sam još i zapeo u ljubavnom životu, zbog raznih razloga mi se društveni život pomalo raspada, tako da mi je unutarnja Igra trenutno nikakva. Gotovo svaki dan ratujem s crnim mislima i frustracijom, ali neću dozvoliti da pokleknem. Izvukao sam se već i iz lošije situacije, tako da se ne bojim da ću se izvući i iz ovoga.

Mislim da je ključno da čovjek ne posustaje duhom i da ima volju za promjenom, kao i nadu u bolje sutra. To je ishodišna točka za sve ostalo. Život nije utrka na 110 m s preponama, već maraton.

Sviđaju mi se mačkovi savjeti, a posebno bih izdvojio ovaj s glazbom. Kad god u autu na radiju čujem neku srcedrapajuću baladu ili neki Beta hip-hop pjesmuljak, prebacim stanicu. Ne paše mi melankolična i depresivna glazba, puno bolje se osjećam slušajući nešto pozitivno i energično. Zapravo je fascinantno kako glazba utječe na raspoloženje.

07-17-2018, 07:10 PM #9
LoneWolf
Beta
**

(07-17-2018, 04:14 PM)macak Wrote:  Pozdrav,

Pročitao sam nekoliko puta ovo što si napisao. Loša je situacija kada te iznenadna bolest dovede u takvo stanje. 

Naime mi smo isto godište. Slažem se s tobom kako razmišljaš i gledaš na svijet oko sebe. 

Svi ovi koraci koje si naveo i koje si poduzeo su dobri. Pogotovo ovo s TV-om, puno oduzima dragocjenog vremena i većinom samo sranja.

Na jesen bi se trebao vratiti na fakultet koliko sam shvatio i to je prva prilika da se vratiš nazad među neko mlado društvo, ljude i da se ne osjećaš izolirano, ako sa ljudima na poslu nije to to. 

Ne znam u kakvoj si situaciji bio prije te 4 zadnje godine, ali ono što bi ti ja mogao još napisati. 

Uzmi si tu knjigu od igniss-a, dobra je. U slobodno vrijeme možeš i njegov blog čitati.  

Probaj koliko toliko dobro jesti, vježbaj za sada kod kuće, a poslije može i neka teretana, iduće godine recimo. Ja tek sad razmišljam o izgradnji mišića, do sad nisam ništa. 

Pripazi općenito na svoj izgled. Od frizure, odjeće, govora tijela. Koliko si u mogućnosti.

Obrati pažnju i na glazbu koju slušaš, ima tih pjesama koje ste bace u neku nostalgiju i lošu vibraciju.

To su sve stvari koje imaš potpuno u svojoj kontroli i puno znače za početak, tako da konačan ishod tu ovisi samo o tebi.

Ovisno o životnoj sredini nastoji biti što više vani, među ljudima. Makar i šetnja, odlazak u trgovinu, bitno da je neka interakcija s ljudima. 

Kasnije možeš već razmišljati o nekim aktivnostima, hobijima.

A onda na kraju igra, danju noću, online. Upadi, dobivanje broja susreti. 

To donosi najveću korist i tek tada ćeš moć osjetiti značajnu razliku.

Znači i ti si star kao i ja, ali nema veze još možemo dogurati. 

Kako sam napisao u uvodu, ja sam sa cca 18-19 godina otkrio The Red Pill na redditu. Vjerojatno sam jedan od prvih na tome subbredditu. 

Nisam nikad došao do TRP-a zbog žena, već zbog socijalnih stigma, poput feminizma, gay pride-ova, white guilt-a itd.itd. Međutim, TRP izgleda da je nastao isključivo na generacijama muškaraca koji su odrastali bez očinskih figura, na muškarcima koji su bili feminizirani i zbog totalnog neuspjeha sa ženama. Ima stvari gore koje su sigurno vrijedne za pročitati, ali za sad sam napustio TRP iz razloga jer je postao pre agresivan, previše netrpeljiv i prelazi sve krajnosti. Ipak i dalje mislim da nisu baš žene krive za sve probleme muškaraca u modernom svijetu, koliko god to politički nekorektno zvučalo na ovakvim forumima.

Druga stvar o kojoj sam pisao je opet "priroda žena" oko koje je okružena TRP politika, koja je meni, jednostavno bilo ugrađena samim rođenjem. Ja sam rođen da razumijem žene. To je vrlo vjerojatno zbog užasno jakih muških figura u mojem odrastanju, obojica djedova i moj stari. U mojoj užoj i široj obitelji ne postoje razvodi brakova!! Svi su vrlo dominantne osobnosti, ali i svi troje imaju izraženu Crnu trijadu, što je još jedan od razloga zbog čega mi je TRP bio od pomoći. Svaki od njih troje ima razvijenu po jednu sferu crne trijade i sa njima je užasno teško bilo komunicirati i živjeti.

Pitao si me kakav sam bio prije sa ženama ? Ovako, vrlo zadovoljavajuće. Nisam imao problema sa ženskim simpatijama, uvijek je bila neka. Međutim dosta sam izbirljiv, pa nisam bio sa velikim brojem cura, osim da sam ih zbario jako puno. Recimo da sam uvijek iskakao od prosjeka ostalih po pitanju izgleda. Izgleda lica i jebeno dobra i gusta kosa su mi trenutno jedini aduti. Tijelo je katastrofa, čitaj skinny-fat. 

Razlog zbog čega sam tu je upravo ta crna rupa i celibat od skoro 4 godine, koje mi je ubilo samopouzdanje. Tražim motive i savjete od drugih i druge priče da mogu napraviti "cold start" opet i ako treba, da možda ja mogu baciti koji savjet nekome. Hoću sve na brzinu postići i vratiti, međutim to ne ide tako izgleda, morat ću uzeti Monk mode do kraja ljeta kako je već jedan od komentatora predložio. 

Ako još imaš kakve savjete ili priče, samo piši.

(07-17-2018, 05:17 PM)Čitatelj K Wrote:  @ LoneWolf

Pitao si za moju crnu rupu...ja sam u ranim 30-im godinama i sad kad gledam s distance, mogu reći da je većina mog dosadašnjeg života bila jedna velika crna rupa. Ukratko - imao sam sjebano djetinjstvo zbog odrastanja bez oca. To me je u raznim životnim fazama dovelo do brojnih nevolja kao što su npr. ekstremni manjak samopouzdanja, sramežljivost, pretilost, ovisnost o računalnim igricama, povlačenje u sebe i još svašta drugoga. Bio sam zakopan u negativu a nisam imao nikoga da me nauči drukčije...sve dok prije nekoliko godina nisam otkrio crvenu pilulu, Roosha, Ignissa itd. Da nije bilo toga, tko zna kako bi danas bilo - tek sam negdje u kasnim dvadesetima razvio funkcionalne društvene vještine, a malo je falilo da dočekam tridesetu kao djevac.

Od onda sam ulagao puno u sebe, poboljšao se na raznim područjima i sad sam jako različit od osobe koja sam nekad bio. Još me čeka ogroman posao, no da me sad sretne netko iz srednje škole, mislim da me ne bi mogao prepoznati - ni fizički ni karakterno.

Nažalost, u zadnje vrijeme me opet spopala nesreća u obliku određenih teških zdravstvenih problema, koji, iako su rješivi i ne sumnjam da ću ih nadvladati, svejedno uzrokuju ogroman stres. Uz to sam još i zapeo u ljubavnom životu, zbog raznih razloga mi se društveni život pomalo raspada, tako da mi je unutarnja Igra trenutno nikakva. Gotovo svaki dan ratujem s crnim mislima i frustracijom, ali neću dozvoliti da pokleknem. Izvukao sam se već i iz lošije situacije, tako da se ne bojim da ću se izvući i iz ovoga.

Mislim da je ključno da čovjek ne posustaje duhom i da ima volju za promjenom, kao i nadu u bolje sutra. To je ishodišna točka za sve ostalo. Život nije utrka na 110 m s preponama, već maraton.

Sviđaju mi se mačkovi savjeti, a posebno bih izdvojio ovaj s glazbom. Kad god u autu na radiju čujem neku srcedrapajuću baladu ili neki Beta hip-hop pjesmuljak, prebacim stanicu. Ne paše mi melankolična i depresivna glazba, puno bolje se osjećam slušajući nešto pozitivno i energično. Zapravo je fascinantno kako glazba utječe na raspoloženje.

Zanimljivo. Kako si jednog dana odlučio na toliku promjenu ? Spominješ da si 30-tu skoro dočekao kao djevac, kako si to promijenio ? Kako sad barataš sa ženama ? Da li hodaš sa mlađim ženama ili starijim ? 

Znam da je puno pitanja, ali stvarno me zanima. 

Inače Roosh-a ne čitam jer ga iz nekog razloga ne cijenim. Jednostavno ne vidim u njemu nekog leadera i automatski ga ne shvaćam ozbiljno.
This post was last modified: 07-17-2018, 07:16 PM by LoneWolf.

07-19-2018, 10:07 AM #10

@ LoneWolf

Nema problema zbog puno pitanja, kako narod kaže - tko pita ne skita.

(07-17-2018, 07:10 PM)LoneWolf Wrote:  Zanimljivo. Kako si jednog dana odlučio na toliku promjenu ?

To nije bilo jednog dana, već se promjena događala kroz dulji vremenski period. Na kraju fakulteta sam se polako počeo oslobađati, biti društveniji, stvarati društvo, otkrio sam noćne izlaske itd. Onda sam opet imao jedan lošiji period, da bih tamo negdje oko 28. godine nabasao na Ignissa, Roosha i muškosferu. U proteklih par godina sam stekao prva iskustva sa ženama, financijski se opismenio, počeo vježbati i paziti na prehranu itd.

Pravi razlog, ono nešto što me potaklo, mi još nije jasan. Iz sadašnje perspektive, mislim da je to kombinacija dvije stvari: 1) ogromna količina bijesa i frustracije koju sam nagomilao tijekom života, 2) karakterno sam dosta imun na polit-korektnost, pa mi je bilo prirodno, iako ne i lako, sažvakati crvenu pilulu. Iako sam po svemu bio ogromni Beta, nikad nisam bio neki SJW jazavac koji guta sve što mu se servira.

Tako da je moja transformacija na neki način logična, no bez obzira na sve zahvalan sam što sam se uspio izvući. Većina Beta ne uspije, nego cijeli život ostaje u tom mindsetu jer nisu dovoljno u govnima da bi ih to potaklo, a preveliki su Bete da bi i mogli prijeći na 'mračnu stranu'. Poznajem nekoliko muškaraca koji su takvi i u starijim godinama, i ponekad mi ih dođe žao.

(07-17-2018, 07:10 PM)LoneWolf Wrote:  Spominješ da si 30-tu skoro dočekao kao djevac, kako si to promijenio ? Kako sad barataš sa ženama ?  

Promijenio sam to uz puno čitanja Ignissa, dosta pokušaja i neuspjeha te mrvicu sreće. Trenutno sam opet u lošoj fazi, društveni život mi je malo zamro a u zadnje vrijeme su mi se vratile neke Beta osobine tako da nije dobro. No i ovakav sam bolji nego što sam bio prije 5 ili 10 godina, samo treba rada i upornosti i uspjeh će opet doći.

(07-17-2018, 07:10 PM)LoneWolf Wrote:  Da li hodaš sa mlađim ženama ili starijim ?

Ne 'hodam' u onom klasičnom smislu jer sam dosad imao 3 cure (ne brojim one gdje sam zapeo na početku) između kojih su bili relativno dugi periodi suše. Starije žene neću odbiti ako pristojno izgledaju, ali općenito ih izbjegavam. Sve iznad 30 za mene su otužne babe, pa redovito ciljam na mlađe cure.

(07-17-2018, 07:10 PM)LoneWolf Wrote:  Inače Roosh-a ne čitam jer ga iz nekog razloga ne cijenim. Jednostavno ne vidim u njemu nekog leadera i automatski ga ne shvaćam ozbiljno.

Razumijem što hoćeš reći. Ima Roosh svojih mana, ali recimo meni je puno bolji od nekih drugih prodavača magle, jer je realan i opušten. Isto kao i Igniss. Ne volim čitati one nabrijane tipove sa "čitaj moje savjete i postani Alfa mužjak, transformiraj svoj život" ideologijom.

Da te pitam, možeš li malo detaljnije opisati svoje djedove i oca? Rijetkost je da u užoj obitelji bude toliko mračne trijade, to me baš zanima.

Forum Jump:

Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Pozdrav svima Pugsley Adams 57 4,951 07-19-2018, 05:25 PM
Last Post: Vuk

Users browsing this thread: 1 Guest(s)