Hello There, Guest!
View New Posts   View Today's Posts
Dilema oko nastavka igre

• 0 Vote(s) - 0 Average

07-20-2018, 10:20 AM #1
DirtyLaw
Omega

Dilema oko nastavka igre
Pozdrav svima,
novi ovdje, ali ne i u igri. 25 mi je godina, dosad prošao dosta toga. Mogu reći da sam postao ovisan o osobnom napretku, da izgradim sebe u što bolju verziju, jako sam ja zadovoljan i sada gdje sam, naspram toga kakav sam bio samo prije 4, 5 god i to mi je najveća motivacija i willpower da guram naprijed.

Upravo zbog toga i jesam u dilemi, u ozbiljnijoj sam vezi sa curom koja mi odgovara po većini kriterija i nebi htio izgubit to što imam, nije da imam jednoitis, uvijek se tad sjetim ignissove zapovjedi "Nikada se ne boj izgubiti je! " ne mogu opisat taj osjećaj koji tad osjećam. A s druge strane imam želju da se razvijam i usavršim igru. Ne fali mi seksa nego osjećaj osvajanja, da vidim dal bi ovu mogao dobit ili onu kužite hehe.. Još k tome živim u manjoj sredini, nije bas da svatko svakog zna, ali nije ni daleko.

Volio bih čuti vaša mišljenja u vezi toga ili po koji savjet što napraviti.

07-20-2018, 11:36 AM #2
Pugsley Adams
Viši Beta

RE: Dilema oko nastavka igre
Kao prvo mlad si, ima još puno toga pred tobom.
Možeš pokušati biti prorok u "susjednom selu". Također nitko te ne tjera da stvarno realiziraš prilike. Možeš samo zavoditi da ostaneš u formi.
To bi bio nekakav win-win za tebe, samo nemoj zaboraviti da sve ima posljedice.

07-20-2018, 01:09 PM #3
Ne dam se
Alfa

(07-20-2018, 10:20 AM)DirtyLaw Wrote:  Pozdrav svima,
novi ovdje, ali ne i u igri. 25 mi je godina, dosad prošao dosta toga. Mogu reći da sam postao ovisan o osobnom napretku, da izgradim sebe u što bolju verziju, jako sam ja zadovoljan i sada gdje sam, naspram toga kakav sam bio samo prije 4, 5 god i to mi je najveća motivacija i willpower da guram naprijed.

Upravo zbog toga i jesam u dilemi, u ozbiljnijoj sam vezi sa curom koja mi odgovara po većini kriterija i nebi htio izgubit to što imam, nije da imam jednoitis, uvijek se tad sjetim ignissove zapovjedi "Nikada se ne boj izgubiti je! " ne mogu opisat taj osjećaj koji tad osjećam. A s druge strane imam želju da se razvijam i usavršim igru. Ne fali mi seksa nego osjećaj osvajanja, da vidim dal bi ovu mogao dobit ili onu kužite hehe.. Još k tome živim u manjoj sredini, nije bas da svatko svakog zna, ali nije ni daleko.

Volio bih čuti vaša mišljenja u vezi toga ili po koji savjet što napraviti.

Legenda košarke Michael Jordan je imao u svom ugovoru sa Bullsima klauzulu koja mu je dopuštala da bilo kad, bilo gdje može zaigrati protiv bilo koga košarku ako zaželi ( inače se to igračima ne dopušta zbog straha od povreda )
Ali, budimo realni, MJ je po većini najbolji košarkaš svih vremena te su se zbog njega puno puta ,,rastezala pravila'' ( zbog njegove enormne košarkaške i marketinške vrijednosti ).

Slično tome, da si ti toliko moćan sa ženama, onda bi bila moguća ona situacija kada je Monica Bellucci neslavno izjavila da joj ne smeta s kim joj muž ,,švrlja'' dok god se vraća njoj ( kasnije su se razveli, pa čini se da joj je ipak smetalo ).

Znači, da bi ti to prolazilo, trebao bi biti superalfa, jer takvima cure opraštaju ovakve stvari. Sad koliko bi takvo ponašanje bilo ok ili ne, to prepuštam tvojoj savjesti ( opet, s druge strane, ne čujem baš da se cure ispričavaju zbog svoje hipergamije ).

Znači, zadovoljan si vezom, ali ti fali lov, osvajanje, flertao bi onako iz zabave ( kako to cure često čine ).

Kao što je kolega rekao, svako ponašanje ima svoje posljedice, na tebi je da odvagneš, ali pazi da se ne precijeniš.

Meni je pala na pamet ,,alternativna ideja''.

Za sebe znaš da možeš osvojiti curu. Ako imaš frenda/frendove koji su solo i htjeli bi curu, što ne bi njima pomogao, kao neka vrsta mentora, pa ,,osvajaš kroz njih'', kao što treneri osjećaju zadovoljstvo uspjehom sportaša/klijenata koje treniraju.

Ako bi ti to bilo ok, to bi bila win-win situacija za sve. Smile

07-20-2018, 04:59 PM #4
macak
Viši Beta

Ako ju želiš i dalje zadržati morati ćeš ju stano osvajati. Najlakše je na početku veze. U vezi isto prakticiraš igru da zadržiš curu. Ako ju stvarno želiš zadržati, voliš ju itd...

Ako želiš probati zavesti druge, prednost ti je što imaš curu, pa si ostalim curama više interesantan. To si možda već primjetio do sada. Probaš pa vidiš.

07-22-2018, 02:33 PM #5
Vuk
Alfa

@DirtyLaw

Zdravo i dobrodosao na forum.

Decki su ti vec dali dobre savjete (@Ne dam se osobito dobro raspisao – odlicno!).

Dakle, cini se da imas tri mogucnosti za dalnji razvoj:

1. Nastaviti osvajati svoju sadasnju curu tako da dodjes do tog stupnja gdje ona u tebe gleda kao u olicenje svega Alfa i Beta sto neki muskarac moze nekoj zeni ponuditi. Ona ce biti presretna, prijateljice ce joj umirati od ljubomore sto njihovi decki ne da su druga ili treca liga u usporedbi s tobom, vec uopce nemaju svoju ligu, a ti ces biti car svemira svima koji vas poznaju.

2. Osvajati druge cure. Ovdje ces ili varati svoju curu ili ces prekinuti, sto bi bilo posteno, te onda krenuti u lupanje recki, stvaranje svog harema itd.

3. Pomoci prijateljima da si poboljsaju svoje ljubavne zivote.

Svaka od ove tri opcije ima svoje prednosti i mane, a na tebi je samo da odredis koja ti je najprimamljivija uzevsi u obzir svoje potrebe, osobne karakteristike itd.

Ali, razmisli i o slijedecem: zasto ti treba osjecaj osvajanja? Postoji li nesto u tebi, neki nedostatak ili rupa, koju zelis ispuniti i kompenzirati kroz osvajanje?

Igra i Red Pill u sustini ne zagovaraju bjesomucno osvajanje cura. Jest, to tako obicno ispadne jer muskaci kroz recke zele kompenzirati neuspjehe iz proslosti. Ali, u svojoj osnovi Igra i Red Pill promoviraju poznavanje zena i zivota u cjelini kako doista jesu, a ne kako to moderne lazi, ukljucujuci i militantni feminizam, propagiraju.

Kad jednom covjek spozna pravu prirodu stvari i zena i svijeta u kojem zivi onda je na njemu da si osmisli zivot kakav misli da moze i mora imati. Dakle, ne samo veze sa zenama, vec i osobni kodeks ponasanja, obitelj, prijatelji, posao, obrazovanje, odnos sa drustvom u cjelini, fizicka sprema itd.

Osvajenja novih cura te ne cini vecim frajerom nego sto si sada jer tvoja vrijednost ne ovisi o broju vagina koje si istrazio svojim spolovilom. Bit ces veci frajer i car svemira ako ti je svaki aspekt zivota optimiziran i upravo onakav kakav mislis da trebas imati. Jesi li najbolji student u generaciji? Strucnjak u firmi gdje radis? Jesi li najbolji moguci prijatelj, sin, brat, ujak, rodjak?

Naravno, ako je tebi u prirodi da nisi monogaman vec da letis s cvijeta na cvijeti, onda tako i napravi. Lijepo bi bilo da ne zavlacis svoju curu i ne varas ju vec da s njom prekines, ali to neka bude kako tvoja savjest odluci.
Ono sto ces spoznati kroz par godina je da je seks jeftin i da ga ima na bacanje. Kvalitetan muskarac ce imati toliko ponuda da ce ih morati odbijati. Ono cega nema i sto je rijetko za naci je prava ljubav. Ovo ces mi morati vjerovati na rijec – to govorim na osnovu vlastitog zivotnog iskustva.

Kako god odlucio, sretno!
This post was last modified: 07-22-2018, 02:34 PM by Vuk.

07-23-2018, 11:11 AM #6
Pugsley Adams
Viši Beta

Ono sto ces spoznati kroz par godina je da je seks jeftin i da ga ima na bacanje. Kvalitetan muskarac ce imati toliko ponuda da ce ih morati odbijati. Ono cega nema i sto je rijetko za naci je prava ljubav. Ovo ces mi morati vjerovati na rijec – to govorim na osnovu vlastitog zivotnog iskustva. - By Vuk

Duboki naklon.

07-23-2018, 01:40 PM #7
DirtyLaw
Omega

Slažem se sa svime što se napisali, sve ima neke mane i prednosti, a i posljedice. Morat ću sam još dobro o svemu razmisliti, odlučiti sam sa sobom ćemu težim.

@Ne dam se

O tome da budem mentor nekom sam si već i sam mislio.

@Vuk

"Osvajenja novih cura te ne cini vecim frajerom nego sto si sada jer tvoja vrijednost ne ovisi o broju vagina koje si istrazio svojim spolovilom. Bit ces veci frajer i car svemira ako ti je svaki aspekt zivota optimiziran i upravo onakav kakav mislis da trebas imati. Jesi li najbolji student u generaciji? Strucnjak u firmi gdje radis? Jesi li najbolji moguci prijatelj, sin, brat, ujak, rodjak?

Naravno, ako je tebi u prirodi da nisi monogaman vec da letis s cvijeta na cvijeti, onda tako i napravi. Lijepo bi bilo da ne zavlacis svoju curu i ne varas ju vec da s njom prekines, ali to neka bude kako tvoja savjest odluci.
Ono sto ces spoznati kroz par godina je da je seks jeftin i da ga ima na bacanje. Kvalitetan muskarac ce imati toliko ponuda da ce ih morati odbijati. Ono cega nema i sto je rijetko za naci je prava ljubav. Ovo ces mi morati vjerovati na rijec – to govorim na osnovu vlastitog zivotnog iskustva. "

Vjerujem u to što kažeš i u potpunosti si u pravu. Zato i kazem da mi nije toliko do samog seksa koliko do toga da se razvijem u što bolju osobu. Prakticiranje igre sa ženama je samo jedan dio, ali nekako imam osjećaj da sam upao u neku rutinu, gddje mi treba neki šut.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)