Hello There, Guest!
View New Posts   View Today's Posts
Predstavljanje

• 0 Vote(s) - 0 Average

07-30-2018, 10:30 AM #1
kenyontemmel
Viši Beta

Predstavljanje
Dobri dan, 

Sasvim slucajno sam naletio na ovaj forum i ne mogu  opisati koliko mi je drago sto sam clan istog.Inace, procitao sam vecinu postova ovde i u sustini slazem se sa svim.Uvijek sam bio u fazonu ,, alfa '' stil medjutim nisam nikad ulazio u dublje sfere te definicije, dok nisam dosao ovde. Imam 21 godinu i dolazim iz Bosne i Hercegovine. Volim sport i  kršne djevojke Big Grin

Prvi put pojomove kao game, alfa, dominacija i slicno cuo sam tj. gledao sam film od Will Smitha ,, Hitch '' u kojem glumi super alfu na pocetku filma medjutim kasnije ispadne šonjo pa se zaljubi u Saru Melas tj Eva Mendes. Ali, budimo realni ko bi mogao odoliti Evi  Big Grin film je odlicna motivacija pa ko nije odgledao eto mu prilike.

Ukoliko vas nesto interesuje sto se tice mene rado cu odgovoriti. Trudit cu se da redovno posjecivam forum te naravno pisem postove i razmjenjujem iskustva sa Vama. Pozdrav !

07-30-2018, 03:36 PM #2
Fic
Super Alfa

RE: Predstavljanje
Dobrodošao! Uvijek je super vidjeti nove članove. Jesi kada bio na nekom forumu slične tematike kao ovaj, bio lokalnom, bio stranom?

07-30-2018, 04:32 PM #3
kenyontemmel
Viši Beta

Pa znao sam da postoje ovakvi forumi i blogovi ali vecinom koliko sam informisan to su bili strani forumi ( engleski, njemacki ) koje pricam i citam povrsno ne sasvim dobro za razumjevanje, zato sam gore napisao da mi je posebno drago sto sam naletio na ovo.

Na drustvenim mrezama (fb, instagram) trenutno ima dosta slicnih tematika kao Ignisove medjutim meni to nije tako opsirno kao ovde na forumu i blogu koji ima. Postoje cak i profili koji naplacaju savjete gejma ...

07-30-2018, 07:59 PM #4
Fic
Super Alfa

Neka, ovo je super forum, još pogotovo kad ga kombiniraš s informacijama sa Igniss bloga.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)