Hello There, Guest!
View New Posts   View Today's Posts
IT Lounge

• 0 Vote(s) - 0 Average

02-25-2018, 08:38 PM #31
Bruno
Niži Alfa

RE: IT Lounge
(02-24-2018, 02:44 PM)Čitatelj K Wrote:  Pridružujem se čestitkama. Mislim da smo razmijenili puno korisnih saznanja i da smo imali prilike naučiti dosta toga jedni od drugih, što bi teško bilo moguće putem komentara na blogu.

S obzirom na to, neka druga godina foruma bude još bolja od prve.

Usput, zna li netko što se dogodilo s nekad aktivnim komentatorima - Tzar, Kommissar, Zoni itd.? U zadnje vrijeme ih nema na forumu.

Baš sam pomislio otvoriti ovakvu neku temu gdje bih čestitao na 1. godisnjici foruma , ali pretekli ste me. U svakom slučaju čestitke i od mene. Sta se tiče članova foruma kojih više nema, ako se ne varam Der Kommissar je pisao da mu je supruga trudna . Do sada mu se sigurno rodilo dijete, tako da mogu zamisliti da nema vremena za pisanje foruma. Za ostale ne znam .

02-25-2018, 11:02 PM #32

RE: IT Lounge
@ Igniss

Pridružujem se Vukovoj ponudi, ako treba financijski pripomoći, tu smo. Šteta što više nemaš vremena za pisanje bloga, no to je sve razumljivo. Posao i obaveze u stvarnom životu dolaze prvi, a tek onda sve ostalo.

No unatoč ovoj pauzi od pisanja, dosad si uspio pokriti stvarno impozantan raspon tema tako da čovjek uvijek može ići ponoviti staro gradivo, nije na odmet.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)