Hello There, Guest!
View New Posts   View Today's Posts
SWEDEN YES (& CUCK C.O.)

• 0 Vote(s) - 0 Average

09-13-2017, 07:52 AM #41
Vuk
Niži Alfa

RE: SWEDEN YES (& CUCK C.O.)
Clanak: http://www.zerohedge.com/news/2017-09-12...ts-arrived

Sazetak:
- svedska policija nema dovoljno resursa (ljudstvo itd.) da istrazi i obradi sve seksualne napade koji se desavaju jer je tih napada jednostavno previse,
- broj seksualnih zlocina se udvostrucio od 2012.
- imigiranti su 5.5 puta vise vjerojatni pocinioci seksualnih napada nego domaci gradjani
- curicu od 12 godina (ej, 12 godina!) je silovao, pretukao i zaprijetio joj smrcu stariji covjek (ne pise tko je, ali je vjerojatno imigrant). Majka pozna tog covjeka te je policiji dala njegove podatke - ime, adresa itd., ali vec su prosla dva mjeseca i policija ga jos nije ispitala. U medjuvremenu, on se djevojcici smije u lice kad god ju sretne na ulici.
- cak postoje i slucaji gdje su djeca od 3 godine starosti silovana

Tri stvari:

1) Ako ovo nije samoubojstvo jedne civilizacije onda ne znam sto je.

2) NIje mi jasno kako se nisu pojavili osvetnici, obicni ljudi, koji ce uzeti "pravdu" u svoje ruke.

3) Ako (ako!!!) dodje do preokreta i Svedjani se pokrenu, krv ce teci ne potocima, vec rijekama.

09-13-2017, 01:46 PM #42
Fic
Alfa

1) Nije samo samoubojstvo, već kombinacija ubojstva i samoubojstva. Samoubojstvo je mehanizam kojeg su eksterno pokrenuli.
2) Ima ih, ali su mali i u okrilju desnice te lagano koketiraju s fašizmom, tako da ih je lagano izopćiti iz društva i uništiti.
3) Ne ako, već sigurno, te ne samo u Švedskoj već u cijeloj Europi. To je i plan od početka. Sigurne zone će biti Amerika (jedan dio) te daleki istok.

09-13-2017, 08:03 PM #43
MalikT
Alfa

@ Vuk

1) Po logici stvari ovo je bilo za očekivati. Dovesti hrpu muškaraca koji nemaju nikakvih seksualnih iskustava ili su imali jako mali broj seksualnih partnera (jednu ili nijednu curu) u zemlju seksualnih sloboda gdje žene okolo koketiraju, pričaju o seksu...hodaju u hotpensicama ispod kojih se vide tange, u majicama bez grudnjaka ispod kojih se naziru ukrućene bradavice uslijed hladnoće ili uzbuđenja...e sad u takoj sredini gdje te seksualnost bombardira sa svakih strana ipak se do seksa ne dolazi lako i jeftino...kao da gladnoga dovedeš u restoran i vežeš mu ruke tako da ne može jesti, a ti mu ispred nosa donosiš plate različitih delicija...

2) U većini zapadnih društava ljudi su uglavnom individualci, teško ih može pokrenuti neki opći interes. Zatim tu je politička korektnost i svekoliko ispričavanje i osjećaj krivice. I ovo što Fic kaže...imaš jako malo desnice, koja pritom koketira sa fašizmom i teško da će se netko razuman takvima priključiti.

3) Nadam se da toga neće doći. Ne ratuje mi se po drugi put u životu.

09-13-2017, 08:24 PM #44
Vuk
Niži Alfa

@Fic  @Malik

Stoji ovo sto ste napisali o koketiranu desnice s fasizmom, o politickoj korektnosti itd.

I ja se nadam da nece doci do velikog rata, barem ne kod nas. Sto se mene tice, mi trebamo gledati prvenstveno i iskkljucivo hrvatski interes. Sto je najbolje za nasu zemlju? Po meni to nije ovakva neogranica imigiracija koju su Svedjani napravili. Niti je to slanje nasih decki na granicu s Rusijom. Mi se moramo kloniti prepucavanja velikih sila, razvijati svoju zemlju (ukljucujujci i vojsku tako da se uvijek mozemo obraniti od bilo koga) te stvoriti uvjete da mladi ljudi zele ostati i raditi djecu ovdje umjesto u Irskoj ili Njemackoj.
I da imamo sto godina mira da nas svi ostave na miru da se bez trzavica mozemo razvijati sto bolje znamo i umjemo.
This post was last modified: 09-13-2017, 08:25 PM by Vuk.

09-13-2017, 09:19 PM #45
Fic
Alfa

To bi bilo super... u jednoj idiličnoj priči. Ono što će se dogoditi je da ćemo iz Bosne u budućnosti dobivati izlijev "kalifata". Za sada je to izolirani slučaj kantona Maglaj i sela Ošve, ali kasnije će to biti veći dio Bosne. Čudno to zvuči i ja sam svjestan toga; "Bosanci kao ISIL-ovci", haha, ali tako to ide. To je kult smrti i ima jednu određenu dozu privlačnosti. Nema veze što su Bosanci ustvari Hrvati i Srbi koji su u 15. stoljeću prešli na islam, nikoga nije briga za to ako mogu čitati Kuran i Hadis i ako vide privlačnost u tome. Pogotovo, ako su niskog IQ-a i nisu išli u školu. Kad se svi uvjeti idealno poklope, imaš ratnika kalifata.

Kalifat radi za Elitu, makar ja sumnjam da on to zna. Nisu ni svjesni da su obično oružje u vlastitom samouništenju.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)