Hello There, Guest!
View New Posts   View Today's Posts
Salon Igrača II

ii 
  • 1 Vote(s) - 5 Average

06-11-2017, 02:39 PM #231
MalikT
Niži Alfa

RE: Salon Igrača II
@ Mata

U svakom slučaju pohvale jer si uspio dogovorit dejt...i na dejtu svoj jezik spojit s njenim...svaka čast...jer radi se o konobarici kojoj ne nedostaje muške pažnje.

S druge strane, što ti ne ide u korist...ta cura je već mentalno na moru, tako da joj trenutno nisi nešto zanimljiv...doduše, mislim da je i tebi malo falilo neke odlučnosti...ali to nije bilo presudno...svakako taj njen odlazak na more sada je veliki otežavajući faktor.

Ja bih je preko ljeta držao na nekom laganom kuhanju...otprilike bih joj se javio jednom mjesečno (jer ne vjerujem da će se ona tebi javiti)...i onda bih pokušao opet na jesen...ali ne prvi dan kad dođe...nego je pustiti malo da joj splasne euforija od mora...a primi je siva realnost Slavonije.

Na moru joj neće falit muškaraca...što kolega konobara ...pa možda i gazda lokala ili njegovi frendovi, kao i lokalni dečki (puni para, motori, gliseri, obleka)...jbg...Zato ti Mata navali opet u 11 mjesecu...naravno, ako budeš više zaintersiran.

U međuvremenu nemoj pun misliti na nju...

Čak se možda i ona sama javi...preko ljeta...ili možda na jesen - kad je spuca neka depra i kad tebe vidi kao neku priliku. Neke žene to rade...ne sve, ali dosta njih.
This post was last modified: 06-11-2017, 02:40 PM by MalikT.

06-11-2017, 07:57 PM #232
Ne dam se
Alfa

Mata, htio sam reći nešto, ali Malik je sve rekao. Smile

Ovu curu zasad pusti, odnosno iskoristi motivaciju za dalje Wink

06-11-2017, 08:58 PM #233
Mata
Beta
**

@Malik

Hvala na komplimentu i savjetu. I sama mi je priznala kad sam je na početku dejta pitao jel jedva čeka more, na šta je odgovorila da se ne može dočekati i da se više makne odavde. Ja je razumijem u potpunosti.

Točno tako sam i ja zamišljao to polagano kuhanje, točno tako. Držat ću je u pripravnosti tamo oko jeseni jer mislim da bi vrijedilo pokušati dalje. Nije da sam ogorčen što me na kraju ajmo reć iskulirala, jer jasno da jedva čeka da ode na more i tamo upozna nekog više Alfa od mene, koji će joj uz to još bit i na dohvat ruke uz prekrasnu pješčanu plažu, romantični šum i valove mora, itd...

06-11-2017, 09:15 PM #234
Ne dam se
Alfa

(06-11-2017, 08:58 PM)Mata Wrote:  @Malik

Hvala na komplimentu i savjetu. I sama mi je priznala kad sam je na početku dejta pitao jel jedva čeka more, na šta je odgovorila da se ne može dočekati i da se više makne odavde. Ja je razumijem u potpunosti.

Točno tako sam i ja zamišljao to polagano kuhanje, točno tako. Držat ću je u pripravnosti tamo oko jeseni jer mislim da bi vrijedilo pokušati dalje. Nije da sam ogorčen što me na kraju ajmo reć iskulirala, jer jasno da jedva čeka da ode na more i tamo upozna nekog više Alfa od mene, koji će joj uz to još bit i na dohvat ruke uz prekrasnu pješčanu plažu, romantični šum i valove mora, itd...

Za par tjedana, piše Malik na forumu : ,,Dečki, da vam se pohvalim, ,,riješio'' sam jednu zgodnu konobaricu iz unutrašnjosti... Big Grin
This post was last modified: 06-11-2017, 09:15 PM by Ne dam se.

06-14-2017, 02:51 PM #235
Čitatelj K
Niži Alfa

(06-11-2017, 08:44 AM)Mata Wrote:  Pozdrav ekipa! Smile

Nisam Vam dugo pisao zbog raznih obaveza i to vrijeme uopće nisam bio posvećen ženama jer su mi prioriteti bili nešto drugo. Sad se situacija malo razbistrila što se toga tiče i ljeto se bliži pa se mislim ozbiljnije baciti u Igru.

Imam jednu situaciju:
Ako se sjećate bio sam pisao o jednoj konobarici iz moga mjesta kako baca oko na mene. Napokon sam uzeo njen broj i izašli smo na "dejt" koji je trajao samo pola sata jer je morala na posao. Svejedno smo se zbarili na kraju. To je bilo prekjučer. Jučer joj pošaljem poruku dal je joj je gužva pred kraj smjene da se nađemo na kratko iza njenog kafića (ona danas ide radit sezonu tako da se nećemo viđat barem do jeseni, a mislio sam da je malo pipam pa možda pristane doć kod mene poslje posla). Na šta kaže da joj zna bit gužva. Pitam ju a poslije? Kaže da ide na rođendan bla bla... Napišem joj da ok, ako se ne vidimo onda nek uživa na moru. Na što mi nje ništa odgovorila.
Ono što me zanima dal sa ti malo igra hard-to-get, ili sam ja trebao bit odlučniji kod drugog nalaženja, npr. nađemo se iza kafića u pola 12, samo na koju minutu? Ili jednostavno stvarno nije mogla? Imala je kolegicu koja bi je mijenjala jer se ta kolegica tek zapošljava.
Što mislite o cijeloj situaciji? Imam li šanse s njom na jesen i dal da je stavim na polagano kuhanje preko ljeta?

P.S. Pratio sam vas povremeno što i o čemu pišete i zbilja ima zanimljivih tema i kvalitetnih komentara. Za neke bih rekao da su malo i popravili svoju Igru, s obzirom na ono što čitam sad i što sam čitao prije. Još nisam sve stigao pročitati niti analizirati, ali ako budem s vremenom na "ti", možda se i ubacim u koju raspravu.

Cheers Smile

Što god da bilo s konobaricom i u kakvim god ona bila kombinacijama, jedino rješenje ti je da ju staviš na polagano kuhanje i radiš na drugim opcijama. Ovo što pišeš da je dejt trajao pola sata, a svejedno si ga završio barenjem, mi je odlično. Prilično efikasno po mom mišljenju - zaključio si stvar poljupcem a uzela ti je vrlo malo vremena Big Grin

Jedino što bih ja promijenio u tvom pristupu, ne toliko zbog ove konobarice već za ubuduće, je ovo:

(06-11-2017, 08:44 AM)Mata Wrote:  Jučer joj pošaljem poruku dal je joj je gužva pred kraj smjene da se nađemo na kratko iza njenog kafića

(06-11-2017, 08:44 AM)Mata Wrote:  Na šta kaže da joj zna bit gužva. Pitam ju a poslije?

(06-11-2017, 08:44 AM)Mata Wrote:  Kaže da ide na rođendan bla bla... Napišem joj da ok, ako se ne vidimo onda nek uživa na moru. Na što mi nje ništa odgovorila.

Ja ću prvi reći da kad je cura zainteresirana, nema potrebe za razbijanjem glave što i kako napisati, no ipak - prođi još jednom kroz ovo što si ti napisao i što ti je ona odgovorila, i trebao bi nanjušiti da nešto ne valja. Ne znam što drugi misle, ali meni ova tvoja tekstualna komunikacija ima Beta prizvuk. Previše pitaš, djeluješ molećivo. I nakon što si ju dva puta pitao da se nađete i dva puta dobio košaricu, svejedno ju nagrađuješ lijepim željama i pozdravom, na što ti je ona lupila jedan nepristojan ignore.

Rješenje za ovo je manje pitati i moliti, a više pretpostavljati i djelovati. Mislim da ćeš sličan savjet naći u svakoj jačoj 'literaturi' o Igri, pogotovo u dijelu o tekstualnoj komunikaciji. Dakle, moraš se izbaciti iz uloge muškarca koji trči za ženom i moli ju da se nađe s njim, i ući u ulogu muškarca od akcije koji ženu zove da mu se pridruži u zajedničkoj aktivnosti. Ako neće, njen gubitak. Ja bih to obavio na ovaj način:

Quote:- Bok, što se radi?
- Bok, evo na poslu sam, radim, *bla bla bla* (iz onoga što si opisao pretpostavljam da te vjerojatno ne bi pitala kako si ti)
- Kako se ono kaže, u radu je spas. Ajmo se naći negdje u gradu kad završiš s poslom
- Joj, ne mogu obećati, zna mi biti gužva nakon posla
- OK

I to je to. Ovaj OK na kraju zvuči hladno, ali da je imalo jače zainteresirana, ona bi predložila drugi termin. Možeš u poruke eventualno dodati neku šalu ili ju zezati za neki događaj/priču s vašeg dejta, ali nema moljenja, pitanja, lijepih želja i sličnih divota. Možda djeluje bezosjećajno, ali 1) to je priroda stvari - muškarac ne moli nego vodi, a žena prati, i 2) lijepe riječi sačuvaj za žene koje to zasluže Smile

Sve ovo ti vjerojatno ne bi donijelo neke ekstra bodove kod te konobarice, no mislim da to vrijedi imati na umu za buduće žene s kojima ćeš imati posla.

06-15-2017, 12:45 PM #236
Bruno
Viši Beta

(06-11-2017, 09:15 PM)Ne dam se Wrote:  
(06-11-2017, 08:58 PM)Mata Wrote:  @Malik

Romanticni sum i valovi mora... Sve je to lijepo i moze pomoci, ali nije presudno. Ako zena nece, sve je uzalud, samo gubis vrijeme. Ako hoce, onda zena hoce bilo gdje.

Na primjer, ja sam jednom izveo jednu curu iz Srbije u Frankfurtu na veceru ( usput receno, ta je zenska mene jurila pune 4 godine ). Izisli smo u setnju pored Maine, hladna jesenska noc, nije mi to bilo bas romanticno. Ona je navalila prva na mene i zavrsili smo onda na prvoj klupi. 

Dakle, ako zenska hoce, tu muskarac vise i ne moze puno pogrijesiti. Ako nece ili se necka, tu onda nastupa zdrav razum, procjena izgleda, sagledavanje drugih opcija itd. 

06-19-2017, 12:22 PM #237
Mata
Beta
**

@Čitatelj K

Hvala na savjetu. Slažem se na ovom da komunikacija ima malo (puno) beta zvuk i da bih taj dio mogao malo popraviti, baš ovako kako ti pišeš. Budući da je SMS-anje manje-više šablona, mislim da je to ipak najmanji problem za ispraviti. Čisto za usporedbu, evo kako sam to odradio za prvi dejt:
Quote:...
-Jesi slobodna za kavu ovaj vikend?
-Paa neznam možda al možda subota
-Ok može sutra ispred >Ime birca< u 3?
-Radim popodne
-Okej uživaj na moru
-Mogu danas za pola sata
-Za 20 min ispred >Ime birca<
-Može

Još jednom, hvala na savjetu. Smile

@Bruno

Potpuno se slažem, ta romantika i okolina nije toliko presudna koliko taj Alfa stav. Jer, možemo betu stavit i u najromantičniju i najopušteniju atmosferu sa ženom, on je svejedno neće povaliti jer je, jbga, beta. Heh. Big Grin
This post was last modified: 06-19-2017, 12:29 PM by Mata. Edit Reason: Gramatika

06-21-2017, 08:45 PM #238
MalikT
Niži Alfa

@ Mata

Prvi dejt si izvrsno odradio...svaka čast...zanimala te ta cura, uspio si dogovoriti dejt s njom i poljubiti je.
Naravno, razumijem da ti je žao što je nisi i kresnu...ali jbg.

I meni se to znalo događati u mladosti...da s nekom curom dođem do prvog dejta, da bude tada ljubljenja i pipanja...ali nikad do drugog dejta. U tim godinama cure su puno prevrtljivije nego muškarci. Što i nije čudno, jer one imaju jako jako puno izbora. Što misliš koliko tek izbora ima neka zgodna konobarica...ili koliko ona misli da ima izbora.

U dogovaranju drugog spoja si već bio pomalo beta...ali ništa prestrašno...vjerojatno si se opustio i mislio da si na konju - ali još to nije bilo to. Možda si malo pogriješio u komunikaciji, ali ponavljam ništa drastično - jedino, bilo bi bolje da joj nisi uputio onu zadnju poruku.

Ali kao što sam ti rekao, ona je mislima već odavno bila na moru...ona samo razmišlja o duploj plaći nego u Slavoniji, dobrom tringeldtu, zgodnim Dalmatincima koji po cijele dane uglavnom ne rade ništa i voze se sa kave na kavu sa Beverliyima...a popodne odu na kupanje i vozaju se sa jet skijem...Razmišlja o svojem novom minijaturnom badiću...jeli dobro izdepilirana itd.

Mata, ti čekaj jesen...ali kasnu, kasnu jesen...kad ju pomalo ulovi depra - a ušteđevina od ljeta otanča.

P.S. Uostalom, nisam još upoznao konobaricu koja je baš kvalitetna cura..tako da i nemaš za čime žaliti.

ii 

Forum Jump:

Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Salon igrača Igniss 71 4,231 04-08-2017, 09:54 AM
Last Post: Igniss

Users browsing this thread: 4 Guest(s)