Hello There, Guest!
View New Posts   View Today's Posts
Salon Igrača II

ii 
  • 2 Vote(s) - 5 Average

09-15-2017, 07:19 PM #431
Fic
Alfa

RE: Salon Igrača II
Možda je to bio shit test i možda je htijela vidjeti da li si toliko "očajan", "zagrijan" ili što već tako da pokušavaš ući u makar u neki kratki vremenski termin samo da budeš s njom. Nisam siguran naravno.

09-16-2017, 06:35 AM #432
Vuk
Niži Alfa

@jab

1. Kalibracija dolazi kroz iskustvo.

2. Ne toplo-hladno jer je to klasicna Alfa taktika nego malo Alfe (privlacnost, uzbudljivost, nepredvidivost, neukrotivost itd.), pa malo Bete (paznja, ugadjanje itd.).

3. Gledati sto kaze, osobito kako se ponasa, koliko ima godina, u kojoj je zivotnoj fazi – to ce ti pomoci prepoznati sto ona zeli.

4. “Frame” (stav) ces izgubiti tek onda kad umres – to jest, barem bi tako trebalo biti.
Zahvaliti se curi za poklon nije gubitak stava.
Ali, da joj se deset puta zahvalis, da kazes da niti jedna do sada nije bila tako pazljiva prema tebi, da si presretan sto ti je ona usla u zivot itd. – to je gubitak stava. (Doduse, i to ima svoju svrhu u vezi, ako muskarac tako odluci, no to je neka druga prica.)

5. Alfa udovica
a) Ne mora znaciti da te zeli uvuci u vezi, ali sigurno zeli znati da li ti vidis u njoj nesto vise od njezine vagine. Odgovor na to moze biti da si otvoren za sve mogucnosti, da zelis vidjeti kako se stvari razvijaju medju vama, i onda ucinis nesto Beta sladunjavo (ali maleno!) za nju jer ce ju tu malo umiriti. A onda kasnije te veceri odradis s njom prvih deset stranica Kamasutre. Doduse, da li su te tvoje rijeci istina ili ne, da li ces lagati ili ne, to je na tebi i tvojoj savjesti.
b) Shit tests: odlicno je da ti ih postavlja. Prvo, to je kvalitetna vjezba za tebe i tako ces postati bolji za ubuduce (ovu zensku ionako neces zeniti niti ce ti biti prava cura). Drugo, to je znak da joj je stalo jer da joj nije stalo ne bi te testirala. Trece, uspjesnim prolaskom kroz te testove ti lako potvrdjujes da si Alfa car njezinih snova – to je posao od pet minuta.
c) Bivsi beta decko: odlicna prilika da opet ispadnes frajer. Samo nemoj ga previse srozavati u njezinim ocima i ne dozvoli da ona previse o njemu prica jer joj ti nisi rame za plakanje.

@Citatelj K

koliko dugo cura može zadržati interes za muškarca ako stvari nisu krenule od početka”?
Ovisi o nekoliko faktora:
- njezina vrijednost na trzistu,
- njegova vrijednost,
- u kolikoj mjeri on utjelovljava ono sto njoj treba u zivotu u tom trenutku (Alfa fucks? Beta bucks?),
- koliko cesto ona nailazi na druge muskarce koji ce biti jednako kvalitetni ili cak i bolji u smislu da joj mogu pruziti ono sto ona zeli,
- njezina trenutna razina nezadovljstva zivotom – sto je nezadovoljnija, to ce se duze sjecati nekog muskarca za kojeg joj se cini da bi bio rjesenje njezinih problema

Kod mene je bilo nekoliko takvih prica koje su trajale godinama, cak i dvoznamenkasti broj godina. Nisam isao s tim da postavim rekord, vec je interes tih cura bio toliko potrajao.

...naravno da ju nisam mogao tek tako zvati na spoj s obzirom da je imala dečka
Zasto ne?
Rimski pjesnik Ovid je jos prije dva milenija napisao, “Bez obzira da li rekle Da il Ne, zenama je drago da ih se pita.” (Ovo je velika istina.)
Prema tome, trebao si ju pozvati van i onda pustiti njoj da odluci sto hoce ili nece. Jedino ako ti je njezin decko prijatelj, toje onda druga prica.
Ponekad me znalo sokirati s kojom lakocom zene varaju. Vec me odavno to vise uopce niti najmanje ne sokira.

Nemam namjeru ići na spoj na kojem mi cura nametne vremensko ograničenje zbog drugih obaveza
Pametno.
Pozovi ju van neku drugu vecer. Vidi kako ce reagirati – to ce ti reci sve sto trebas znati.
This post was last modified: 09-16-2017, 06:41 AM by Vuk.

09-16-2017, 11:24 AM #433
Čitatelj K
Niži Alfa

(09-16-2017, 06:35 AM)Vuk Wrote:  koliko dugo cura može zadržati interes za muškarca ako stvari nisu krenule od početka”?
Ovisi o nekoliko faktora:
- njezina vrijednost na trzistu,
- njegova vrijednost,
- u kolikoj mjeri on utjelovljava ono sto njoj treba u zivotu u tom trenutku (Alfa fucks? Beta bucks?),
- koliko cesto ona nailazi na druge muskarce koji ce biti jednako kvalitetni ili cak i bolji u smislu da joj mogu pruziti ono sto ona zeli,
- njezina trenutna razina nezadovljstva zivotom – sto je nezadovoljnija, to ce se duze sjecati nekog muskarca za kojeg joj se cini da bi bio rjesenje njezinih problema

Kod mene je bilo nekoliko takvih prica koje su trajale godinama, cak i dvoznamenkasti broj godina. Nisam isao s tim da postavim rekord, vec je interes tih cura bio toliko potrajao.

U tom slučaju bih rekao da su mi izgledi relativno dobri. Ja sam nedavno zakoračio u 30-e, ona je u prvoj polovici 20-ih godina. Oboje smo tu negdje po vrijednosti, a čini mi se kao cura koja ne zahtijeva puno Igre, već više nekakvog samopouzdanog nice guy-a. Ne nailazi puno na druge interesantne muškarce jer nije tip za izlaske i noćne provode, a prilično je visoka (preko 180) pa to automatski diskvalificira jako puno muškaraca. I zadnje, u zadnje vrijeme ju hvata nekakva melankolija i lijenost - čini mi se da je donekle nezadovoljna životom. Nije nikakva depresija u pitanju, hvala Bogu.

(09-16-2017, 06:35 AM)Vuk Wrote:  ...naravno da ju nisam mogao tek tako zvati na spoj s obzirom da je imala dečka
Zasto ne?
Rimski pjesnik Ovid je jos prije dva milenija napisao, “Bez obzira da li rekle Da il Ne, zenama je drago da ih se pita.” (Ovo je velika istina.)
Prema tome, trebao si ju pozvati van i onda pustiti njoj da odluci sto hoce ili nece. Jedino ako ti je njezin decko prijatelj, toje onda druga prica.
Ponekad me znalo sokirati s kojom lakocom zene varaju. Vec me odavno to vise uopce niti najmanje ne sokira.

Jako zanimljivo, nisam o ovome ni razmišljao. Njenog bivšeg dečka ne poznajem. Dakako, jasno mi je da žene lako varaju ali mislio sam da se to obično događa samo u 'spontanim' situacijama, a ne ovako kako si ti opisao - uz direktan poziv na spoj. No dobro, ovo ću zapamtiti za eventualne druge slične prilike.

(09-16-2017, 06:35 AM)Vuk Wrote:  Nemam namjeru ići na spoj na kojem mi cura nametne vremensko ograničenje zbog drugih obaveza
Pametno.
Pozovi ju van neku drugu vecer. Vidi kako ce reagirati – to ce ti reci sve sto trebas znati.

Već smo dogovorili piće za drugi dan. Vidjet ćemo.

09-16-2017, 05:07 PM #434
Vuk
Niži Alfa

(09-16-2017, 11:24 AM)Čitatelj K Wrote:  
(09-16-2017, 06:35 AM)Vuk Wrote:  ...naravno da ju nisam mogao tek tako zvati na spoj s obzirom da je imala dečka
Zasto ne?

Jako zanimljivo, nisam o ovome ni razmišljao. Njenog bivšeg dečka ne poznajem. Dakako, jasno mi je da žene lako varaju ali mislio sam da se to obično događa samo u 'spontanim' situacijama, a ne ovako kako si ti opisao - uz direktan poziv na spoj. No dobro, ovo ću zapamtiti za eventualne druge slične prilike.

1) Bivseg ne poznajes - onda nema problema, to jest, ne bi ih bilo ni da si ju pozvao van dok je jos s njim bila u vezi.

2) Varanje se desava i u spontanim situcijama, to sigurno.
No, ovdje pricamo o "plausible deniability" (vjerodostojno negiranje?). Drugim rijecima, tesko da ce ti cura sama uletiti dok je jos u vezi iako se i to dogadja ako je ona nezadovoljna, a ti si olicenje svega onoga sto ona tada zeli. No, puno je bolje pozvati ju van i to ne direktno ("idemo van na pice") jer direktan poziv znaci da ona ide varati decka (a kakva je ona cura ako vara decka?), vec ju pozoves na bilo sto i tu uz neku bezveznu izliku: u muzej da pogledate novu izlozbu, na kuglanje da vidis jesu dobili nove cunjeve... sto god bilo - jer je to samo izlika da ona izadje s tobom. To sto je izlika moguce vrlo glupa i transparentna, to nema apsolutno nikakve veze i nemoj da te to uopce smeta.
Stoga, ne izlazi ona s tobom na pice ili dejt, vec je dosla provjeriti tu novu izlozbu u muzeju ili nove cunjeve u kuglani itd., i nije ona kriva sto se, eto, i tebi bas ta ista stvar svidja. Niti jedna cura ne zeli o sebi misliti lose npr. ako je promiskuitetna, onda je zapravo "hrabra uzeti ono sto zeli od zivota", ako vara decka, ona je zapravo "nezadovoljna vezom i nije ona kriva sto joj on ne pruza ono sto njoj treba" itd. Hrcak nikada ne spava!
Dakle, ona nije cura koja vara decka vec je cura sa eklektickim interesima (muzej, klizanje....). A ako/kad se nesto desi izmedju vas dvoje, pa nije ona kriva jer tu nije bilo predumisljaja (muzej, a ne direktni poziv van!) vec su se stvari spontano desile.

3) Kad muskarac poziva van zenu koja je vec u vezi, to onda moras napraviti na pravi nacin. Dakle, nema cmoljenja, uzdisanja, moljakanja svaki put kad ju vidi i tipicnih Beta idiotarija jer ce tako odbiti zenu od sebe i njoj ce se smuciti svaki put cim joj on udje u vidokrug. Ali, ako se to radi leprsavo, saljivo, sporadicno.. onda se time povecavaju sanse za uspjeh.

4) Zene kad varaju apsolutno nemaju nikakvu griznju savjest.
Nesto se desi. Za mjesec dana slucajno prodjem na ulici pokraj nje i njenog decka. Ona mi se nasmjesi, ja joj namignem - i sve to tako da joj decko nista ne primjeti. Ja nastavim svojim putem, a oni, zagrljeni, svojim.
Ovakvi dogadjaji otvore muskarcu oci kao malo sto toga na ovom svijetu.
This post was last modified: 09-16-2017, 05:12 PM by Vuk.

ii 

Forum Jump:

Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Salon igrača Igniss 71 7,510 04-08-2017, 09:54 AM
Last Post: Igniss

Users browsing this thread: 2 Guest(s)