Hello There, Guest!
View New Posts   View Today's Posts
Salon Igrača II

ii 
  • 3 Vote(s) - 5 Average

09-20-2018, 02:43 PM #971
Ne dam se
Alfa

RE: Salon Igrača II
(09-19-2018, 09:59 PM)antonio5525 Wrote:  Jedna situacija od maloprije.  Dok sam hodao ulicom ugledam curu na nekih 30 metara,HB9( oko 175cm, duge noge,mršava, crna kovrčava kosa,po mojim kriterijima prelijepa cura), sama je bila , i idem prema njoj i vidim gleda ona mene. Na nekih 20 metara ona makne pogled,i na 10 me ponovo na brzinu pogleda. I mislim si sad ću stat i upoznat se s njom. Ali kako sam se približavao sledio sam se, osjećaj kao da se utapam. Prođem pokraj nje i produžim naprijed. Nakon 15 metara se okrenem da vidim kakva je s leđa, i ona se već okrenula.  Počeo sam se smijati sam sebi, rekao kad si šonjo produži sad dalje.

Znam da sam se trebao odmah stat,i bilo što progovoriti. Ali kad nisam , dali sam se mogao vratiti nakon što sam se okrenuo i vidio da se i ona okrenula?

Da je to neka cura koja mi je izgledom prosječna ne bi me bilo briga, i ne bi imao problema stati s njom.

Siguran sam da sam ovoj fizički bio privlačan, pa me ovo malo pecka. Razočarao sam sebe jer nisam probao.

Dali vi u ovakvim situacijama stanete s curom, ili produžite dalje? I ako ste imali ovakvih iskustava kako je prošlo?

Hej, ako oboje idete češće ovim putem, uz malo sreće, možda ju opet sretneš. Smile

Ali mislim da si baš trebao probati kad si se okrenuo i vidio da se i ona okrenula, nešto u ovom stilu :

Vidiš da se i ona okrenula...
Lagano se nasmješiš i kažeš ,,Bok'' i mahneš joj.
Na to bi ona mogla reći : ,,Se znamo odnekud ?''
Ti : ,,Ne još'' polako prilaziš ,,Kažu da su stranci samo prijatelji koji se još nisu upoznali.'' ( naravno sve uz lagani smješak ).
I na kraju se predstaviš.

Jasno, ništa od navedenoga ne jamči uspjeh, možda se ona preplaši ( ako ne, to je dobar indikator interesa ), ako dobiješ odmah ime to je isto plus.
Ako se preplaši, pa se počne povlačiti onda se nasmješiš sa ,,Možda drugi put onda'' i nastaviš svojim putem.

Iako te u ovakvim slučajevima cura lako može doživjeti kao prijetnju, pogotovo ako si velik ili izgledaš malo grublje, po nekom mom iskustvu, ako joj se sviđaš ili si joj barem zanimljiv, tvoja ,,nepoznatost'' neće biti problem, baš naprotiv, izazvat će znatiželju.

Realno, dosta ovisi od cure do cure, ali ako si joj privlačan, ovi ,,problemi s povjerenjem'' se brzo i lako rješavaju. Wink
This post was last modified: 09-20-2018, 02:48 PM by Ne dam se.

ii 

Forum Jump:

Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Salon igrača Igniss 71 19,875 04-08-2017, 09:54 AM
Last Post: Igniss

Users browsing this thread: 6 Guest(s)