Hello There, Guest!
View New Posts   View Today's Posts
Salon Igrača II

ii 
  • 3 Vote(s) - 5 Average

12-04-2018, 10:50 AM #1,211

RE: Salon Igrača II
@ rodjo

Točno je da sam upao u outcome dependent stav, ali nisam se precizno izrazio kad sam rekao da mi je četvrtak jedini slobodan dan. To nije zbog posla; imam još slobodnih dana idući tjedan (a i ovaj je bilo, recimo danas i sutra), ali tu već imam u planu razna druženja, hobije i aktivnosti koje ne želim otkazivati zbog ove cure.

@ Malik, Fic

Ovaj Malikov princip mi je skroz OK, jer odaje stav da prvo na red dolaze prijatelji, a tek onda cure koje si tek nedavno upoznao. No ovo što Fic spominje da drugi pisci savjetuju mi se čini nategnuto. Ako se razmišlja na taj način ("moram planirati preko tjedna jer ona sigurno neće htjeti za vikend"), nije li to onda znak slabosti, prilagođavanje curi i upadanje u njen frame?

Update: Dogovorio sam spoj u četvrtak. Poslao sam jednu icebreaker poruku, na koju je dobro reagirala, nakon čega sam odmah predložio susret u četvrtak, u stilu "imam nekog posla u gradu navečer, idemo poslije na kavu da mi ispričaš to i to". Prihvatila je bez okolišanja. So far, so good.

12-04-2018, 11:42 AM #1,212
Pugsley Adams
Niži Alfa

@Čitatelj K
Dobro si primjetio da se ponekad puno previše analizira svaki detalj.
Osnovna pravila treba slijediti ali nema smisla biti rigidan. Samopouzdanje i stav je najvažnije, manje je važno da li ćeš dogovarati četvrtak, subotu ili nedjelju.
Pokazao si inicijativu, bez puno okolišanja, i dobio "nagradu". Sada uživo moraš bili razgovorljiv, zadirkivati ju lagano svojim odgovorima i ne saviti kičmu na prvi shit test Big Grin
Vjeruj mi da ako si joj zanimljiv dolaze u velikom broju Smile
Obrati paznju na govor tijela. Da li te gleda u oči, šta radi s rukama, da li zabacuje kosu. To ti može pomoći da vidiš kada je trenutak za eskalaciju.
Sretno!

12-06-2018, 01:33 AM #1,213
Vuk
Alfa

U zadnje vrijeme sam bio malo na forumu pa sada odradjujem zaostatke.

@Vice

Dobrodosao na forum. Lijepo da si nam se pridruzio.

@Citatelj K

Drago mi je da si uspjesno dogovorio spoj s tom curom. Sretno!

@Malik

(12-04-2018, 12:27 AM)MalikT Wrote:  @ Citatelj K

Ja uvijek na spoj, tj.na kavu zovem tijekom tjedna...vikend je zs nocne izlaske s ekipom...
Za cure je rezervirano od ponedjeljka do cetvrtka...ili eventualno nedjelja.
Petak i subota nikako...

Ovo sto pises ima smisla, i to puno.

No, ja koristim malo drugaciji pristup: radim ono sto hocu i kad hocu. Ako mi se ide na koncert ili izlozbu ili kazaliste ili probati dobar viski u neki cool bar onda cu pozvati neku curu – ako mi njezino drustvo pase – bez obzira je li to utorak ili subota. Jednostavno, boli me briga: ako hoce, hoce; ako nece, nece.

Vjerojatno bih imao vise uspjeha da koristim ovu metodu koju ti predlazes. Ali, jednostavno se ne mogu prisiliti da tako doista i ucinim zbog ravnodusnosti i indiferentnosti.

@ Ne dam se

Par misli u vezi one tvoje price s prijateljicom s kojom si trebao ici na Interliber.

Ovo pisem na kao kritiku vec kao dobronamjeran savjet i kao ilustraciju zenskog ponasanja.

- Nikada nemoj trositi svoje vrijeme na ljude, bilo zene, bilo muskarce (kolege, prijatelje), koji nisu voljni trositi svoje vrijeme na tebe.

- To sto je ona “planirala” buducnost, govorila da biste mogli raditi neke zajednicke stvari to je posve bezvrijedno sve do trenutka dok to nije popraceno djelima.
Tko zna zasto je to govorila: zato jer se tako osjecala u tom trenutku? Jer joj je godila tvoja paznja? Jer je malo fantazirala? Jednostavno nije vazno.
To naravno ne znaci da joj trebas reci da prica gluposti ili da joj ne vjerujes. Pusti neka prica i neka si stvara dobru atmosferu. Ali, u sebi reci, “ti to sada samo tako mislis i nista vise.”

- Napisao si:
‘Već preko glave emocionalno investiran, moja rekacija je bila kao da sam istovremeno dobio srčani i moždani udar.”

Ovdje si napravio dve velike greske.

Prvo, niti jedna zena ne smje imati nad tobom toliku moc da njezina djela tebi uzrokuju srcani i mozdani udar. Da, znam da je to bila tvoja pjesnicka figura, ali te je sigurno jako dirnulo njezino ponasanje.

Drugo, postao si emocionalno investiran. Ta cura to nije zasluzila jer niste bili niti na jednom dejtu, nije pao niti jedan poljubac.
Valuta kojom muskarci raspolazu je vrijeme, paznja, osjecaji, trud i usluge. Zenska valuta je seks. Nemoj davati u bescjenje svoju valutu bez da si dobio kompenzaciju u suprotnoj valuti. Ako dajes svoju valutu u bescjenje, onda to znaci da ju malo cijenis. A ako ti svoje malo cijenis, zasto bi cura drugacije postupila?
Prema tome, mozes postati emocionalno investiran tek onda kad cura svojim djelima (tu spada i seks) to zasluzi. Ako to ucinis prije nego sto to zasluzi, onda ides Beta putem i radis samom sebi stetu.

- Ona ti je jasno dala na znanje sto zeli. Doduse, to je ucinila na pravi zenski nacin.
Ako se izmotava – to je onda poruka sama po sebi, a ne bilo kakve rijeci koje kaze.
I sam pises, “Već tada sam bio opasno ,,izvan tračnica'' jer nikako da dobijem definitivan odgovor.”
To njezino okolisanje je odgovor!

Pravite dogovor za Interliber, a ona kaze “Cut cemo se” i onda ode s bratom. Tu ti je sve trebalo biti jasno. Zenske rijeci su bezvrijedne. Djela su ono sto covjek treba gledati.
Da je ona rekla da ne moze danas, ali onda odmah doda da moze u nedelju, to bi bilo OK. Ali, ako ti pozivas, a ona kaze “cujemo se” i nista vise od toga, onda je to tipicni zenski odgovor koji jasno daje na znanje sto ona misli. Kod zena nacin na koji je poruka prenesena je poruka sama po sebi.
Ona zena koja je iskreno zainteresirana, koja se s tobom zeli naci, ljubiti, seksati... - ta ce se iskrasti iz kuce u gluho doba noci i preci preko bodljikave zice da bi do tebe dosla. A ona koja nije zainteresirana nece htjeti biti s muskarcem niti u najluksuznijem hotelu na svijetu.

- Nisi napravio nista lose sto si njezinog brata pitao za objasnjenje (iako ti je vec iz njezinog okolisanja trebalo sve biti jasno). On je njezin brat, a tebi tek prijatelj ili poznanik, stoga je naravno njegova lojalnost usmjerena prema njoj.

- Sto se tice kontakta s tom curom u buducnosti, @Citatelj K je u pravu kad kaze: “Vuk će ti vjerojatno sugerirati da budeš cool ma što se dogodilo.
Ali, sto znaci “biti cool”?
Ti imas pravo pozvati bilo koju curu van na spoj ili joj reci da ti se dopada. Ona ima pravo tvoju ponudu prihvatiti ili odbiti.
Stoga, “biti cool” znaci da kad ju ponovo vidis (na poslu, na fakultetu itd.) da se vise uopce ne obazires na sve sto se desilo. Nema price, nema rasprave, a kamoli da se ides ispricavati ili tako nesto. Jer, ako to radis, onda samo pokazujes da je to bio neki ogroman dogadjaj (a nije!), njoj dajes percepciju da si puno pogrjesio (a nisi!) itd.
Dakle, “biti cool” u ovom slucaju znaci da jednostavno zaboravis da se sve ovo desilo i ides dalje. A ako ona potegne tu pricu npr. kako si ju mogao pitati da idete van ili zasto si pitao njezinog brata za objasnjenje, onda takve gluposti ostro rezes u samom korijenu – ono sto @Citatelj K kaze da treba ubaciti malo “maca i ognja”.

- Ne slazem se s tvojim rijecima da je ovo bio “fijasko epskih razmjera
Prvo, jest da si krivo stvari odigrao, ali si pokusao nesto napraviti s curom koja ti se svidja.
Drugo, istjerao si mak na konac i vise neces ulagati sebe i svoje resurse u tu pricu.
Trece, imao si muda da joj otvoreno kazes sto osjecas (priznanjem da ja nju vidim ,,više od prijateljice'').
Cetvrto, dobio si odlicno iskustvo.
Bez ikakvog sarkazma i bez zezancije: ovo su sve pohvalne stvari.

Sada samo iz ovoga izvuci pravu pouku pa ces u buducnosti puno bolje raditi.
This post was last modified: 12-06-2018, 01:49 AM by Vuk.

12-06-2018, 01:21 PM #1,214

@ Vuk

Spominjao si više puta kako je muška valuta pozornost, a ženska valuta seks. Ta jednostavna podjela jako dobro objašnjava zašto su muško-ženski odnosi takvi kakvi jesu - muškarci su ženama sve manje potrebni, jer pozornost lako i besplatno dobivaju iz drugih izvora (država, paradržavne institucije, društvene mreže itd.).

Ono što sam te htio pitati, a zanima me i mišljenje drugih forumaša - kako gledaš na one kršćanske/katoličke veze i brakove gdje nema seksa prije braka?

To mi je zanimljiv fenomen. S jedne strane, takav odnos je na prvu 100 % Beta (muškarac ženi daje maksimalnu pažnju, a zauzvrat ne dobiva gotovo ništa), a s druge strane, među vjernicama se da naći kvalitetnih cura. Općenito, mislim da su praktične vjernice u prosjeku kvalitetnije žene od onih koje to nisu. S naglaskom na ovo "u prosjeku", jer i među vjernicama ima svakakvih čudakinja za izvoz.

12-06-2018, 10:38 PM #1,215
Vuk
Alfa

(12-06-2018, 01:21 PM)Čitatelj K Wrote:  @ Vuk

Spominjao si više puta kako je muška valuta pozornost, a ženska valuta seks. Ta jednostavna podjela jako dobro objašnjava zašto su muško-ženski odnosi takvi kakvi jesu - muškarci su ženama sve manje potrebni, jer pozornost lako i besplatno dobivaju iz drugih izvora (država, paradržavne institucije, društvene mreže itd.).

@Citatelj K

Da, o tome sam vec vise puta pisao cak jos i na blogu npr. ona zadnja tema iz sijecnja i veljace prosle godine kad smo natukli 600 komentara.

Dodat cu i ovo: jako glupo i besmisleno zvuci ako se muskarac hvali kako je izveo neku djevojku na skupu veceru ili joj kupio zlatnu narukvicu jer to znaci da je bacio svoju valutu u vjetar. Jednako tako blesavo zvuci ako se neka cura hvali da se seksala s nekim tipom jer to ne iziskuje nikakav napor s njezine strane.
Muskarci, ako se uopce hvale (ali nikada ne bi trebali!), onda se hvale kako su spavali s nekom curom, to jest, dobili su njezinu valutu. A zene se hvale sa onim sto muskarci cine za njih: vecere, putovanja, izlasci, usluge itd. jer time daju na znanje da su dovoljno vrijedne da dobiju musku valutu.

Ako ogolimo stvari do same srzi onda je fundamentalna istina na kojoj pociva cijelo seksualno-ljubavno trziste:
Muskarci zele zensku ljepotu.
Zene zele musku moc.
Sve drugo su nevazne trice i kučine.

Muskarci zele zensku ljepotu. Zenska ljepota je proxy za mladost, simetricnost lica, skladno tijelo, gustu kosu, a sve to su markeri za plodnost.
Zene zele musku moc zato jer im trebaju resursi da podognu djecu na noge, kao i da one same prezive. \

Slazem se s tvojom ocjenom da su danas muskarci zenama sve manje potrebni jer resurse dobivaju iz drugih izvora. Da budem vrlo precizan, individualni muskarci koji imaju prosjecne resurse su zenama sve manje potrebni. Ali, muskarci su, kao grupa, zenama ipak jako potrebni, samo sto to ne znaju ni zene ni muskarci, jer je vecinom muski rad i musko placanje poreza ono sto omogucava da drzava bude dovoljno bogata da moze alocirati visak resursa kao izdasnu pomoc zenama. To je ujedno i razlog zasto su pojedine drzave kroz povijest uvodile tzv. “bachelor tax”, to jest, porez na neozenjene muskarce kojim ih se financijski prisiljavalo da se vjencaju i zasnuju obitelj, da se upregnu u kola ekonomije i biznisa i pocnu stvarati visak resursa.

Doduse, kad se pogledaju najnovije americke statistike o brakovima, razvodima itd., ocigledna su dva trenda:
- postotak neudanih zena je sve vise povecava u svim starosnim kategorijama
- postotak zena koje su barem jednom bile udane je konstantan.
Objasnjenje ovih trendova je jasno: zene sve vise i vise odlazu stupanje u brak do krajnjih granica svoje ljepote i plodnosti bilo zbog jahanja na vrtuljku ili zbog karijere. Naravno, ovdje im odlicno dodju resursi od orbitera, drzave itd.
Ali, brak je jedan od zenskih statusnih simbola u drustvu. Zenama je jednostavno jako vazno da barem jednom o zivotu neki muskarac klekne pred njih, izvuce dijamantni prsten i kaze da je ona toliko zamamna i super da ce za sve vremena prekriziti sve druge zene/vagine. Naravno, nakon toga ce doci i onaj dan vjencanja kad ce ona biti kraljica i sve oci biti uperene u nju. (Zene vole vjencanja… brak je vec neka druga prica.) Zbog ove dinamike biti u braku barem jednom u zivotu je manifestacija i potvrda zenske seksualne privlacnosti i to ne gubi na cijeni.

Quote:Ono što sam te htio pitati, a zanima me i mišljenje drugih forumaša - kako gledaš na one kršćanske/katoličke veze i brakove gdje nema seksa prije braka?

To mi je zanimljiv fenomen. S jedne strane, takav odnos je na prvu 100 % Beta (muškarac ženi daje maksimalnu pažnju, a zauzvrat ne dobiva gotovo ništa), a s druge strane, među vjernicama se da naći kvalitetnih cura. Općenito, mislim da su praktične vjernice u prosjeku kvalitetnije žene od onih koje to nisu. S naglaskom na ovo "u prosjeku", jer i među vjernicama ima svakakvih čudakinja za izvoz.

Imam vrlo, vrlo malo iskustva s takvim ljudima i njihovima vezama kao i sa religioznim zajednicama u cjelini. Stoga ovo sto pisem primi s povecim zrnom soli.

Na prvu ruku se cini da tu muskarci daju svoju valutu, a ne dobivaju nista natrag, te time sami sebe sabotiraju. Smatram da je ta donekle pogresna ocjena zbog dva razloga.

Prvo, postavlja se pitanje kako se muskarac treba ponasati u vezi s djevojkom koja je djevica (bez obzira je li to iz religioznih uvjerenja ili ne). Tu naravno nema seksa kao najocitijeg oblika zenske valute.
Ali, onda muskarac mora odgovoriti na pitanje kad ce do tog seksa doci i pod kojim uvjetima. Vjerojatno se ta veza krece prema braku sto pase i njemu i njoj.
Osim toga, djevojka moze svom partneru pokazati koliko ga voli, zeli i cijeni i ne druge nacine, ne samo seksom. To moze uciniti tako da bude “help meet”, to jest, da mu bude prava pomoc u zivotu: da obavi neke poslove za njega, spremi mu veceru itd. Takodjer, kako gleda na njegove resurse: kao na otvoren novcanik i zahtjeva da ju vodi na skupa mjesta ili ce predloziti neko jeftinije mjesto ili piknik jer nije stvar u potrosenim novcima vec u zajednicki provedenom vremenu. Na kraju, ona mu moze pokazati koliko ga zeli tako da ga strasno poljubi, da pristaje na njegove planove, bude entuzijasticna, sama inicira druzenje itd.
Prema tome, muskarac mora otvoriti oci i vidjeti da li prima neke naznake zenske valute vec sada i da li se veza krece prema seksu u neko dogledno vrijeme.

Drugi razlog je specifican za religiozne zajednice. Tu se znaju pravila igre: to je tradicionalna podjela uloga gdje se od muskarca ocekuje da materijalno skrbi za svoju djevojku koje ce mu postati zarucnica i supruga. Takodjer, tu se vecinom radi o vezama koje se aktivno krecu prema braku i, time, prema fizickoj konzumaciji veze. Dakle, ovdje muskarcevo davanje svoje valute curi bez kompenzacije seksom se podrazumjeva jer tako nalazu pravila, ali postoji i ocekivanje da ce uskoro doci do braka kad ce doci do puno seksa.

Ako je muskarac u vezi s djevicom onda treba dobro otvoriti oci i promatrati je li ona doista zainteresirana za njega ili ga samo iskoristava. Takodjer, tu mora postojati cvrsti dogovor za buducnost: kad ce se desiti seks i pod kojim uvjetima. To vjerojatno znaci da se ide prema brzim zarukama i brzom vjencanju npr. u siljedecih 12-18 mjeseci.

Ne vjerujem da mogu postojati veze gdje je ona djevica, a on joj daje svoju valutu (paznju, resurse, osjecaje), i da ta veza potraje nekoliko godina bez da dodje do promjene statusa u vezi, do seksa, do braka itd. Na tako dugi rok bi, vjerujem, neminovno doslo do muskarcevog gubitka statusa i srozavanja u Beta zonu. Vjerojatno bi doslo i do prekida veze, a njezin slijedeci partner bi u vrlo kratko vrijeme dobio od nje ono (seks) sto ovaj prijasnji partner nije uspio kroz sve te godine.

12-07-2018, 12:33 AM #1,216
Ne dam se
Alfa

Vuk, vratit ću se još na tvoj komentar cijele priče, zasad jedno veliko HVALA.

Imam par pitanja, pa ću iznijeti par spoznaja.

Prvo, što se tiče pažnje... Kolega je napisao da se cure istovremeno dopisuju sa 3-4 dečka, dodajmo tome i prijateljice, pa komunikaciju sa obitelji, na poslu faksu... pa hrpu lajkova koje dobivaju na DM, pa Beta orbitere, to ne da je dovoljno pažnje, to je i previše, jasno da će birati najbolje od ponuđenoga kada već mogu...

Čitatelj K je na jedan moj post napisao da što se tiče dobivanja pažnje, da je kod njega situacija slična mojoj, zlobnici bi rekli da ima ,,puno vremena za sebe''.
Jasno, i seks je bitan, ali i mi muški volimo pažnju, to je normalna ljudska priroda, društvena smo bića, čovjek nije otok kako kažu...

Pitanje za K, da li si zadovoljan sa količinom ljudske pažnje koju imaš/dobivaš ? Pričao si da ti je bila turbulentna godina, jesi li imao neku moralnu/emotivnu/psihičku potporu od bližnjih, prijatelja i obitelji ?

Slično pitanje za sve ostale, znam ono, mi muški smo sami sebi dovoljni, dovoljno snažni za sve izdržati, vukovi samotnjaci i sve ostalo, ali nismo baš svi introverti, zar ne ?

Recimo, moj buraz je sličniji Vuku, radi ono što hoće, kada hoće, društvo je samo dobrodošao dodatak, no ne i nužan dio te aktivnosti. Ja pak, otkad znam za sebe, nije mi toliko bitno gdje sam i što se radi, nego s kim sam...

Da skratim, koliko vam sati tjedno otprilike ide na druženje ( u bilo kojem obliku, sa ekipom, prijateljicama, muško društvo ) i da li ste zadovoljni ?

Nećemo sada ponovo raspravljati o mom društvenom životu ( to već jesmo ), ali me zanima kako to kod vas izgleda, koliko vremena trošite na posao, društvo, vrijeme za sebe, cure, nešto deseto što vas ispunjava...

12-07-2018, 09:24 AM #1,217
jab
Viši Beta

Odlično pitanje.
U zadnje 2-3 godine sam strahovito smanjio broj društvenih događanja. Jednostavno mi se neda družiti s inferiornim ljudima. Zvuči jako prepotentno, ali tako je. Maloprije sam sjedio u frizerskom salonu i atraktivna cura ispred mene priča kako na Adventu vino kiselkastog okusa. Priča o tome već pola sata, vrlo entuzijastično. U tom vremenu sam radio što me zanima-poslao 3 maila da za jedan  projekt, pročitao par postova od ljudi koje smatram inteligentnima i načelno dogovorio idući vikend u Beogradu. Ošišao sam se i sjeo u auto ovo napisati, a ona  i dalje priča o tome kako joj Advent baš i nije nešto. Žalosno je da su i  muški postali sve više zainteresirani za duge razgovore o takvim meni nebitnim događajima.

12-07-2018, 02:52 PM #1,218
Bruno
Niži Alfa

(12-07-2018, 09:24 AM)jab Wrote:  Odlično pitanje.
U zadnje 2-3 godine sam strahovito smanjio broj društvenih događanja. Jednostavno mi se neda družiti s inferiornim ljudima. Zvuči jako prepotentno, ali tako je. Maloprije sam sjedio u frizerskom salonu i atraktivna cura ispred mene priča kako na Adventu vino kiselkastog okusa. Priča o tome već pola sata, vrlo entuzijastično. U tom vremenu sam radio što me zanima-poslao 3 maila da za jedan  projekt, pročitao par postova od ljudi koje smatram inteligentnima i načelno dogovorio idući vikend u Beogradu. Ošišao sam se i sjeo u auto ovo napisati, a ona  i dalje priča o tome kako joj Advent baš i nije nešto. Žalosno je da su i  muški postali sve više zainteresirani za duge razgovore o takvim meni nebitnim događajima.
Pa znaš kako se kaže Confusedvakoj budali njegovo veselje . 
Tko će uvijek samo raditi i baviti se ozbiljnim stvarima i problemima u životu, to nas neće mimoići. Svi se mi volimo zabavljati i uživati u životu . Treba znati uživati u malim i jednostavnim stvarima u životu . Koliko sam ja samo utrošio vremena na glupe razgovore u sportu ... Jesam, mogao sam to vrijeme iskoristiti i bolje, ali šta sad ... Trebamo raditi stvari koje volimo u životu . Glupe razgovore ne moramo slušati . Uvijek smo slobodni otići .

12-07-2018, 07:10 PM #1,219
Fic
Super Alfa

@NDS

Da ti odgovorim na pitanje. U bilo kojem obliku druženja, s bilo kime, tjedno provedem recimo nekih 8 sati. To su dva izlaska (petak + subota) ili jedan izlazak + par "kava" ili jedan izlazak + koja kava + spoj s nekom curom. Prije sam gotovo pola manje vremena provodio s prijateljima, no spomenuo sam u par navrata da se radije družim sada s ljudima, jer nas je povezala Igra, Red Pill, interesi općenito, itd. Hoću reći, prijateljstva su mi bila slabija prije godinu dana.

@Svi
Strankinje koje sporo odgovaraju, ali daju broj, obećaju da će se naći, itd. Da li ste imali kakve sheme s takvim curama?

Ja sam nedavno započeo ponovno razgovor preko instagrama s jednom Španjolkom s kojom mjesecima nisam preko instagrama razgovarao, jer je ona prestala odgovarati na moje poruke.
Pozadina priče: Prvi puta sam joj upao preko povezanosti tindera i instagrama i praktički mentalitet "gle, vidio sam te na tinderu, znam zašto si tamo, javljam ti se ovdje preko IG, a ti oćeš nećeš se nać, boli me k".

Sad, negdje u utorak/srijedu sam ju nekako reaktivirao, ali i dalje sporo odgovara. No danas sam dobio njen broj. Inače ona je preko erasmusa u mome gradu i par puta je spominjala kako ne voli previše pričati preko mobitela, već više uživo. Zato ju želim što prije susresti, da zacementiram njen dojam o meni, jer poruke su za kurac kad je takva cura u pitanju.

Da li ima smisla što želim vidjeti kuda ovo vodi ili da ju odkantam polagano?

12-08-2018, 12:12 AM #1,220
Vuk
Alfa

@Ne dam se

Vecinu vremena trosim na posao. Dnevno je to oko 8-10 sati, a vikendom tek koji sat manje.
Buduci da imam jako dobre prijatelje/prijateljice na raznim stranama svijeta dosta vremena tjedno potrosim na komunikaciju s njima.
Dosta se cujem i sa svojima u Hrvatskoj.
Izlasci s prijateljima i/ili curama: vjerojatno 2-3 dana tjedno, kako koji tjedan, ovisno o tome koliko obaveza imam i koliko mi se da to raditi.
Idem i sam van na neke aktivnosti koje me interesiraju.
Tu je i teretana.
Uglavnom – nije dosadno.

@jab

(12-07-2018, 09:24 AM)jab Wrote:  Žalosno je da su i  muški postali sve više zainteresirani za duge razgovore o takvim meni nebitnim događajima.

Da, s jedne strane to je zalosno. No, s druge strane, ako je konkurencija tako slaba, onda je kvalitetnom muskarcu posao tim laksi.

@Fic

Nemoj ju otkantati sve dok nisi posve utvrdio da to zasluzuje.

Pozovi ju da se nadjete.
Ako pristane, dobro.
Ako ne pristane iz nekog opravdanog razloga, ali odmah nudi drugi termin za sastanak, isto dobro.
Ako ne pristane, mozes ju pozvati jos jednom nakon sto prodje neko vrijeme (tjedan ili dva). Ako ni drugi put ne pristane, onda ju otkantaj i idi dalje.
This post was last modified: 12-08-2018, 12:13 AM by Vuk.

ii 

Forum Jump:

Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
  Salon igrača Igniss 71 21,855 04-08-2017, 09:54 AM
Last Post: Igniss

Users browsing this thread: 6 Guest(s)