Hello There, Guest!
View New Posts   View Today's Posts
Salon za forumaše II

ii 
  • 0 Vote(s) - 0 Average

07-22-2017, 06:55 PM #121
Ne dam se
Alfa

RE: Salon za forumaše II
Malik, ne opterećujem se ja ovim Britancem, nego proučavam sve faktore da vidim mogu li štogod korisno izvući i primjeniti za sebe Wink

A tu je i moja prirodna znatiželja Smile

07-25-2017, 02:06 PM #122
Duki
Viši Beta

Odličan je Vox, svremena na vreme bacim pogled na njegov blog, gde piše kratko i jebitačno!

07-26-2017, 11:46 PM #123
Zoni
Niži Beta
*

(07-20-2017, 08:27 PM)MalikT Wrote:  Kažeš obrisan originalan post...a baš sam ga htio pročitati.

Da...moguće je da je lik neki promotor u svijetu clubbinga, menadžer za DJ...tako nešto...jer na Zrće, Split, Dubrovnik, Hvar, Zagreb zaista dolazi dosta DJ...s tom okolinom mu nije bio problem poševiti još toliko.

Evo da se i ja napokon malo uključim u rasprave.
Lik je valjda obrisao post nakon što su mu se počele javljati žene koje je ovdje prasnuo. Očito nisu baš sretne što se izlajao i uništio im fasadu "žena-majka-kraljica-svetica".
No postoje servisi koji spremaju stare verzije web stranica. Ovdje je tema s originalnim postom.

Inače, kada želite vidjeti kako je neka web stranica prije izgledala, ovo je rješenje (naravno, nema garancije da će starija verzija stranice uvijek biti dostupna).

07-30-2017, 10:11 PM #124
MalikT
Alfa

@ Ne dam se

Ovako...slažem se sa svime što su ti ostali dečki napisali...posebno mi je drago vidjeti Zonija.

Neću ti soliti pamet, ali reći ću ti slijedeće: ja uglavnom hendlam žene rođene između 1980 - 1985...da ne spominjem da su one dosta mlađe od mene...ali da spomenem da su sve izuzetno napuhanog ega, da doslovno svaka ima Fejs i većina Instagram profil...

Dalje, kažeš da te zanimaju ove od 25, pa do rane 30te...ali da ih nema baš nešto puno vani po klubovima itd...pa naravno da ih nema...one kvalitetnije u dobi od 25-30 su se već skrasile.

S druge strane i ja uletavam ovim svježim 30 godišnjakinjama, ili kasnim 20godišnjakinjama...doktoricama, odvjetnicama i solidno hendlam s njima...
S čime ih privlačim: visina, mišići, macho, Igra, Igra...i to je za mene uspjeh, jer se ne mogu dokopati ovih od 20 -25. Ali ti možeš!!! I fokusiraj se na tu metu! Jer mislim da najviše Igre traži žena u dobi od 25 do 33 godine, a da nakon toga potreba za Igrom opada...i prije toga, tj. mlađe da još nisu izgradile u tolikoj mjeri potrebu za Igrom. Zato se drži mlađih...

ii 

Forum Jump:

Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
Star Salon za forumaše Fic 48 3,946 04-08-2017, 12:06 PM
Last Post: Igniss

Users browsing this thread: 2 Guest(s)