Hello There, Guest!
View New Posts   View Today's Posts
Salon za forumaše II

ii 
  • 0 Vote(s) - 0 Average

04-04-2018, 09:14 PM #141
student
Viši Beta

RE: Salon za forumaše II
(04-03-2018, 07:41 PM)Čitatelj K Wrote:  jer je ta osoba dosta društvena i relativno popularna unatoč svim manama.
1.
Pre svega on nije drustven, on samo tako izgleda. A uticaj mozda ima zato sto se svima uvlaci.
Pre ili kasnije tvoje drustvo ce shvatiti kakav je, osim ako oni nisu slicni njemu.
Imao sam slicna iskustva, s tim sto sam pre bio previse tolerantan i tolerisao takve tipove.
Nekad bih se postepeno udaljio od te osobe, a nekad bih naglo prekinuo kontakt.
Sa takvima treba komunucirati sto manje, najbolje je da ih zaobidjes u sirokom luku, ali jbg ne mozes iz prve da vidis ko je kakav.

@Mata stara mudrost kaze " Ako neko ogovara druge ispred tebe, znaj da ce i tebe isto tako ogovarati"

04-05-2018, 01:52 PM #142

(04-04-2018, 09:14 PM)student Wrote:  Sa takvima treba komunucirati sto manje, najbolje je da ih zaobidjes u sirokom luku, ali jbg ne mozes iz prve da vidis ko je kakav.

Hm, ovo si dobro rekao. Bilo bi lakše da se odmah može vidjeti tko je kakav, no stvari uglavnom ne funkcionraju tako.

U ovom mom slučaju tip je zapravo Alfa, ali onaj klošarski, 'bitanga' tip Alfe sa puno loših navika. Nije ljubomoran ili antisocijalan, dapače, vrlo je društven i ekstrovertiran i ima prilično dobru prođu među ljudima s obzirom na svoje mane. No ispod svega toga se zapravo krije velika količina agresije i frustriranosti. Trebalo mi je neko vrijeme da shvatim da smo skroz različiti i da ne mogu funkcionirati s njim, i kad sam to napravio odlučio sam napraviti rez.

@ Fic

Ovaj plan što spominješ je skroz dobar - imati ženske prijateljice za preselekciju je dobra stvar. Dva komentara vezano uz to:

- mislim da je upadima na hladno teško stvoriti neku ozbiljniju prijateljsku vezu s ljudima. Najbolji način za sklapanje novih prijateljstava i poznanstava je ipak preko društvenih krugova.
- svaka čast na ambiciji, ali ako želiš imati puno poznanstava sa isključivo zgodnim ženama, mislim da ćeš morati postati novi Tomo Horvatinčić, Donald Trump ili Zdravko Mamić...jebiga, to drugačije ne ide Big Grin

04-05-2018, 02:20 PM #143
Fic
Alfa

(04-05-2018, 01:52 PM)Čitatelj K Wrote:  @ Fic

Ovaj plan što spominješ je skroz dobar - imati ženske prijateljice za preselekciju je dobra stvar. Dva komentara vezano uz to:

- mislim da je upadima na hladno teško stvoriti neku ozbiljniju prijateljsku vezu s ljudima. Najbolji način za sklapanje novih prijateljstava i poznanstava je ipak preko društvenih krugova.
- svaka čast na ambiciji, ali ako želiš imati puno poznanstava sa isključivo zgodnim ženama, mislim da ćeš morati postati novi Tomo Horvatinčić, Donald Trump ili Zdravko Mamić...jebiga, to drugačije ne ide Big Grin

Haha, istina da, ali ima ljudi ispod tog "ranga", a koji mogu pozvati u zajednički izlazak zgodne poznanice. No kad već spominješ društvene krugove, primjeti da mi je to najveća kočnica, jer i moji frendovi nemaju neke prijateljice. Iako neki od njih imaju cure, uopće se ne druže s ostalim curama, tako da ne mogu ni preko njih upoznavati druge.

04-05-2018, 02:29 PM #144

Bio sam u takvoj situaciji pa znam kako ti je. U tom slučaju, vrijeme je za nove društvene krugove!

04-05-2018, 07:10 PM #145
Fic
Alfa

Morati ću ih stvoriti, a ne odbaciti ove postojeće. To su ljudi koji mi nešto znače i s kojima imam dosta toga zajedničko.

04-18-2018, 04:02 AM #146
Igniss
Seksistička svinja (Administrator)

Napokon sam naljutio Twitter:

Facepalm

Al' mislim si ja, kad je bal, nek' je maskenbal... Idea

LOL 3
-----------------------------------------------
O Ignissu

04-18-2018, 08:32 AM #147
Fic
Alfa

Čekaj, što je zapravo bio uzrok, jedan tweet o nekoj random ženskoj je kap koja je prelila čašu?

04-18-2018, 05:14 PM #148
Igniss
Seksistička svinja (Administrator)

Yep, ali nije bio moj tweet o njoj, već samo retweet nečijeg tuđeg članka o njoj. Twitter nije niti uzeo u obzir da to što retweetam članak bez ikakvog komentara ne znači da se automatski s njime slażem. Ne, njima je dovoljno to što si samo ostvario interakciju s heretičnim sadržajem!

Već živimo u Narodnoj Republici Kini, samo nismo još ažurirali znakove na zgradama.
-----------------------------------------------
O Ignissu

ii 

Forum Jump:

Possibly Related Threads...
Thread Author Replies Views Last Post
Star Salon za forumaše Fic 48 9,283 04-08-2017, 12:06 PM
Last Post: Igniss

Users browsing this thread: 1 Guest(s)