Večina muškaraca je seksualno frustrirana i usamljena. Zato potičem žene da daju što više. Trebamo više ovakvih cura da poboljšamo seksualnu klimu u SAD-u. Imali bismo znatno manje frustriranih muškaraca.
Ovu curu treba pohvaliti za to što je učinila, ne sramotiti. Cure koje daju oralni seks su dobre za ovaj svijet.”
– Uspješni igra?, o slučaju 17-godišnjakinje koju je netko snimio kako oralno zadovoljava dva muškarca na Eminemovom koncertu
U slučajevima obrane seksualnog ne morala (ovisno o tome što tko smatra seksualnim ne moralom), postoje dvije strane. Prva je prilično predvidljiva i temelji se na misli da je potpuna seksualna sloboda apsolutno pravo svakog čovjeka svake žene i da je svaki pokušaj njezinog usmjeravanja ili ograničavanja izum patrijarhalnog društva u kojemu su žene potlačene, objektivizirane, zlostavljane i diskriminirane. čak je i sami pokušaj distanciranja muškaraca od seksualnog ne morala, bez ikakvog osuđivanja, napadnut s pjenom na ustima. Bijeli vitezovi i feministice koji guraju ovu teoriju vođeni su nevjerojatnom ideološkom zaluđeno?ću od koje im se patrijarhija priviđa na svakom koraku, a biološka seksualna ograničenja i seksualni moral izazivaju u njima slijepi bijes. Također, kod bijelih vitezova, u pozadini je također uzaludna nada da će ih žene nagraditi seksom za njihovu podršku i “napredne” poglede na svijet, dok je kod feministica jednostavno u pitanju pohlepa koja ih potiče da iskamče što više privilegija mogu od društva čije povjerenje trenutno uživaju, bez obzira na to koliko to uništava društvo u kojemu žive i druge osobe.
Ovaj post se tiče više druge strane koja također brani seksualni ne moral. Naime, druga strana je rijetka i vrlo originalna. Poput čovjeka iz citata, neki muškarci ili imaju Alfa status i s time uživaju plodove modernog seksualnog tržišta ili su Beta i Omega i nadaju se da će ih uživati. Bilo kako bilo, u njihovom pogledu na svijet, ženska seksualna sloboda je dobra ako će pomoči smanjiti broj seksualno frustriranih muškaraca. Ako se u društvu događa više seksa, to znači da će se on preliti kroz društvo sve do frustriranih muškaraca i utačiti njihovu ćeš. To je hvale vrijedan altruizam s kojim se mogu složiti.
Nažalost postoji jedan problem. Zbog ženske osobine koju nazivamo hipergamijom – nagonom za bivanjem sa što više Alfa muškarcem bez obzira na rizike i negativne efekte, distribucija seksa u društvu oštro je nagnuta. Naj-Alfa muškarci koji čine jedva 5% populacije uživaju 40% ukupnog seksa koji se događa u društvu, dok svi Alfa muškarci i neki od viših Beta, ukupno tek jedna ćetvrtina populacije, uživaju nevjerojatnih 78% ukupnog seksa koji se događa u društvu. Ostale tri ćetvrtine muškaraca se ili jedva snalaze ili žive u pustinji prisilnog celibata.
Evo što ovo znači: kada bismo postali potpuno seksualno otvoreno društvo i ukinuli svaki oblik sramoćenja ženskog promiskuiteta (ili serijske monogamije), to i dalje ne bi pomoglo seksualno frustriranim muškarcima. Kada bi se, recimo, kao rezultat poticaja citiranog gore, dogodilo 1000 novih slučajeva oralnog seksa, 780 od tih slučajeva bi otiči kod samo 280 muškaraca – u prosjeku po tri svakom muškarcu. Tek 220 slučajeva oralnog zadovoljavanja bi bilo raspodijeljeno među ostalih 720 muškaraca – tek jedan svakom trećem muškarcu. Svaki član prve grupe bi bio zadovoljen u prosjeku po 3 puta, dok bi svaki član druge grupe bio zadovoljen u prosjeku po 0.33 puta. Od trečine oralnog zadovoljavanja se sigurno ne može svršiti. Nekako mi se ne čini da je tih 0.33 dovoljno za rješavanje duboko ukorijenjezine seksualne frustracije.
Jo? gore od svega ovoga je to što hipergamija zbog fenomena predselekcije postaje sve jača kako društvo postaje promiskuitetnije. što je veća ukupna količina seksa u društvu, to je veči dio koji ide Alfama. U gornjem primjeru, kada bismo dodali još 1000 slučajeva oralnog seksa u populaciju, poslije prvih 100 slučajeva odnos više ne bi bio 78% / 22, već 80% / 20%. Dok bismo došli do posljednje čarče od 100 slučajeva, ona bi bila distribuirana toliko povoljno za Alfe da bi oni dobili 90% novih slučajeva, a ovi tek 10%. To je poput gađenja vatre benzinom.
Evo konačnog rezultata teorije prelijevanja na stvarnom seksualnom trčištu:
I ne samo na seksualnom trčištu
Iako je stav tog malog broja muškaraca u osnovi pozitivan, zapravo je prilično kratkovidan i nanijet će društvu kao cjelini više štete nego koristi. Ako žele smanjiti seksualnu frustraciju, predlažem da se uhvate dekriminalizacije ili legalizacije prostitucije. To je alat koji daje potvrđene rezultate već milenijima i nije nimalo čudno da je feministički lobi čestoko protiv toga.
Imam sad reči nešto drugo. Najveća ironija u spomenutom slučaju što se digla galama oko nanošenja štete curi na slici. Ona je, kako mediji prenose, pretrpjela veliku bol od strane grozne patrijarhije (iako su žene te koje znatno više osuđuju žene zbog droljastog ponašanja) koja u svojoj zatucanosti i primitivnosti osuđuje njezinu seksualnu slobodu. Trebamo zatuči groznu patrijarhiju koja iz čiste pakosti proglašava promiskuitetne žene droljama, a muškarce junacima.
No kako je zapravo povrijeđena privatnost ove cure? Njena slika nije golišava. Ne vidi se nikakav intimni dio tijela ili nešto za što se inače očekuje da je na javnom mjestu skriveno. Na slici su samo njezina usta ne nečemu. Mogla bi jednako tako jesti hot-dog i zezati se.
U međuvremenu, nikoga nije briga što je golo muško tijelo izloženo poruzi svijeta i što je netko bez njegova pristanka izložio njegov seksualni život. No feministice, bijeli vitezovi i ostali majstori racionalizacije, u svom čaru za pronalaskom “žrtava” koje će im donijeti ugled i novac, nekako su propustili osuditi tu činjezinicu.
Tko se laća dvostrukog standarda, od dvostrukog standarda i pogiba.
Oznake: teorija seksualnog tržišta, teorija prelijevanja, promiskuitet, alfa, beta, igrači, feminizam, bijeli vitezovi



“U gornjem primjeru, kada bismo dodali jo? 1000 slučajeva oralnog seksa u populaciju, poslije prvih 100 slučajeva odnos više ne bi bio 78% / 22, ve? 80% / 20%. Dok bismo došli do posljednje ćarče od 100 slučajeva, ona bi bila distribuirana toliko povoljno za Alfe da bi oni dobili 90% novih slučajeva”
Fuuuuuuuuu čovječe ! Nije lako biti Alfa. Kakogod, gdjegod se okrene? pušenje.
Nema ćanse da se počne živjeti zdravo. Jednostavno poklekne?.
🙂
Da, najuspješnijima se s vremenom dogodi da im se jednostavno više ne može dići osim na najzgodnije i egzotične cure. U osnovi ćive egzistenciju stalnog gledatelja internet pornografije, samo u stvarnosti.
Užas!
Novi post: Igra može spriječiti genocid
Bilo je nekih istraživanja po fakultetima i dating sajtovima.?to je interesantno,anketirani muškarci su smatrali 80% prezentiranih žena kao privlačne,dok su žene smatrale samo 25% muškaraca prihvatljivim,pazite ne nužno privlačnih nego prihvatljivih za nešto više!
@surfer
Ovo je to istrazivanje iz 2009. godine:
Your Looks and Your Inbox
U svezi “teorije prelijevanja”, ljude zavara ovaj navodni prosjek:
HRVATI SE NAJVIŠE SEKSAJU NA SVIJETU Spavaju s 11 žena i vole to činiti na otvorenom
…jer kako je jedan od komentatora napisao, “Hrvati lazu najvise na svijetu” 🙂
Ova prica mi lagano smrdi. Je li moguce kako se radi o pokusaju privlacenja paznje nakon 3 desetljeca, o racionalizaciji – u smislu mracne bajke – necega sto je bilo pump&dump, kako bi prikazala da nije imala izbora za svoj osobni “50 nijansi sive”?
Privuce ju mracni, tajanstveni stranac, navodno prisli na seks i da mu se vrati nebrojeno puta, pronalazi znakove prijetnji kad kako kaze pokusa prekinuti s njim. Prijeti joj nekakvim navodnim fotografijama (zvuci neuvjerljivo), ali kad odluci otici – nikome nista, nikakve fotke nisu poslane niti se javljao.
‘ZALJUBILA SAM SE I U ?AS POSTALA SEKSUALNA ROBINJA’
Definicija silovanja je ovdje nategnuta preko ikakve zakonske i logicke definicije, rekao bih.
Divorce porn na hrvatski nacin. Mislim kako je iz medija jasno tko je inicirao razvod.
Zanimljivo kako nitko ne dozivljava sad vec bivseg muža. Kao da nema osobnosti, osjecaja, misljenja, zelja, snova. Ignoriraju ga kao da je neka stvar, ormar, auto, ili kucni ljubimac.
Mozda je bio “predobar”, poput muža “Sibencanke” Marijane iz Big Brothera: “Sestra: Brak je bio i više nego idealan! Marijanin otac: Mu? je duža od čovjeka, najveća dobričina koju sam upoznao. Marijana: Moj mu? je najbolji na svitu.”
Lekcija – spusti se iz oblaka, ne gledaj kroz roze naocale.